КЗПТО Форум инновационных производств

Про участь КЗПТО у роботі Форуму інноваційних виробництв

17 червня 2021 року в Індустріальному парку «Біла Церква» пройшов Форум інноваційних виробництв. Даний Індустріальний парк розташований на відстані 75 км від Києва, в місті Біла Церква. За своєю суттю Індустріальний парк представляє унікальний інвестиційний проект, головна мета якого – створення оптимальної інфраструктури та умов для стабільного розвитку України.

Форум проходив у чудовому новозбудованому приміщенні площею більш ніж 5000 м², що дозволило досить комфортно та безпечно розмістити всіх учасників заходу. Головна мета Форуму – розвиток виробничих вітчизняних підприємств шляхом доступу до інновацій, індустріальних парків, бізнес-акселераторів, інвестиційних і партнерських програм.

форум инновационных производств

Спікерами на форумі були:

  • Олег Уруський – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України;
  • Дмитро Кисилевський – Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку;
  • Тарас Качка – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України;
  • Василь Хмельницький – ініціатор КМЕФ (Київського міжнародного економічного форуму) та Форуму інноваційних підприємств, засновник холдингової компанії UFuture;
  • багато відомих бізнесменів, власників і топ-менеджерів найбільших українських компаній.

Форум Інноваційних Виробництв

На форумі працювала велика експозона провідних українських інноваційних підприємств. Тут були представлені новітні вироби та розробки різних галузей і секторів вітчизняної промисловості. Це був чудовий майданчик для обміну досвідом та інформацією всіх зацікавлених фахівців з тими, хто розробляє та впроваджує свої ідеї.

Звичайно ж, в експозоні був і стенд Київського заводу підйомно-транспортного обладнання, на якому було представлено багато різних наших виробів і комплектуючих для вантажопідйомної техніки. Зокрема, на стенді були розміщені:

  • електричний мостовий однобалковий опорний кран вантажопідйомністю 1 тонна, укомплектований електричною ланцюговою талью;
  • гнучкий кабельний струмопідвід на тросі;
  • гнучкий кабельний струмопідвід на жорсткому профілі типу Festoon;
  • гальмо в зборі для електричного двигуна підйому;
  • вдосконалена підвіска крюка вантажопідйомністю 1 тонна;

Форум инновационных производств

Варто відзначити, що, незважаючи на триваючу пандемію коронавірусної інфекції, кількість підприємств, які представили на форумі свою продукцію та розробки, була досить велика, а число відвідувачів перевершило всі очікування. Дуже багато з них виявили великий інтерес до стенду КЗПТО, задавали безліч питань з приводу можливої співпраці нашим співробітникам, які представляли завод на цьому заході.

Участь КЗПТО у роботі Форуму інноваційних виробництв надала широкі можливості зацікавити багатьох потенційних покупців, що, безсумнівно, призведе до розширення нашої присутності на ринку кранового вантажопідйомного обладнання. Таким чином, даний захід виявився максимально корисним із практичної точки зору. Київський завод ПТО ще раз підтвердив свій статус флагмана українського кранобудування, знайшов нових партнерів і з упевненістю крокує в майбутнє!

Фотогалерея