КЗПТО Пробег под каштанами 2019

Команда співробітників КЗПТО вперше взяла участь у традиційному «Пробігу під каштанами»

У день святкування Дня Києва, 26 травня, відбулася наймасштабніша спортивно-благодійна акція України під назвою «Пробіг під каштанами». Такий пробіг відбувся вже у 27-й раз, і на цей раз в ньому взяла рекордна кількість учасників - близько 20 тисяч. Всього було 7 забігів, кожен із яких був розрахований на певні категорії - від малолітніх дітей і до людей з обмеженими фізичними можливостями.

Зрозуміло, був і окремий забіг для представників корпоративних команд, число яких також було рекордним, порівняно з минулими роками. Всього число корпоративних команд склало понад 500. Уперше взяла участь у цьому заході й команда Київського заводу підйомно-транспортного обладнання, у складі якої було 17 співробітників. До речі, глибоко символічно, що поряд із нашими колегами бігли і представники підприємств, які є замовниками нашої кранової техніки.

Була й фінансова складова заходу. Учасники робили (по можливості) благодійний внесок. Зібрані кошти будуть спрямовані в основному на підтримку хворих українських діточок, які мають серйозні проблеми з серцем і оченятками. Основна сума грошей буде розподілена між Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Одеським Центром запобігання дитячої сліпоти на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова; залишок коштів передбачається спрямувати на підтримку бездомних тварин (Фонд «Happy Paw»).

«Ми не просто підтримали спортивно-благодійний захід, а й приєдналися до можливості допомогти найбільш нужденним у нашій країні - хворим українським діткам, батьки яких не в змозі оплатити їх лікування. Ми щиро сподіваємося, що наш посильний внесок спільно з усіма іншими учасниками допоможе маленьким громадянам України, які страждають від серйозних хвороб, вирости абсолютно здоровими і щасливими. Ця акція - приклад того як українці здатні об'єднуватися для виконання благородних цілей» - зазначив Генеральний директор КЗПТО О. Севастьянов.

Чи треба говорити про те якими одухотвореними та щасливими виглядали обличчя всіх десятків тисяч учасників і глядачів, що зібралися підтримати їх, під час і після пробігу? Захоплення та радість переповнювали всіх! Дійсно, свято вдалося на славу!