мостовой кран

10-тонний мостовий кран виготовлений і змонтований у рекордні терміни – за 10 днів

Велике українське підприємство, яке є одним із лідерів ринку України й Європи у сфері деревообробки, нещодавно замовило на нашому заводі виготовлення електричного мостового однобалочного крана вантажопідйомністю 10 тонн.

Читати далі

козловые краны

4 козлових крана для одного зі світових лідерів з виробництва обладнання для систем вентиляції та кондиціонування

На Київському заводі підйомно-транспортного обладнання було виготовлено 4 легких козлових крана для підприємства, яке є одним зі світових лідерів із виробництва обладнання для систем вентиляції та кондиціонування. За бажанням Замовника дані крани виготовлялися та доставлялися на місце експлуатації з певним інтервалом.

Читати далі

Подвесной кран 3.2т

Новий підвісний кран для логістичного центру великої мережі супермаркетів

Як відомо, кожен великий супермаркет на території України та за її межами має логістичний центр, основним завданням якого є швидкий прийом і відвантаження товарів. Завдяки застосуванню підйомно-транспортної техніки цей процес постійно вдосконалюється, для чого застосовуються різні види складської спецтехніки, включаючи навантажувачі та рокли.

Читати далі

мостовой магнитный кран

КЗПТО виготовив мостовий магнітний кран на замовлення одного із найбільших гірничо-збагачувальних комбінатів

Наше підприємство виготовило та виконало монтаж електричного мостового магнітного двобалкового крана на одному із найбільших українських гірничо-збагачувальних комбінатів. Основним призначенням нового кранового обладнання є вивантаження за допомогою магнітної шайби мелючих тіл (так званих куль) із залізничних вагонів, а також навантаження їх в контейнери, які подаються до кульового млина для тонкого подрібнення руди перед її подальшим збагаченням.

Читати далі