мостовой подвесной кран

Підвісний кран для підприємства з виробництва залізобетонних виробів

Колективом Київського заводу підйомно-транспортного обладнання було виготовлено, поставлено і змонтовано кран мостовий підвісний для підприємства з виробництва залізобетонних виробів. Детально вивчивши потреби Замовника та призначення замовленої кранової техніки, нашими фахівцями були точно підібрані всі необхідні механізми й інші комплектуючі.

Читати далі

Мостовые краны

Виготовлено 2 мостових крана для реконструкції трансформаторної станції в Одесі

У вересні цього року на замовлення великої будівельної компанії було виготовлено і змонтовано у м. Одеса два однакових мостових опорних крана, призначених для виконання чергового етапу реконструкції однієї з місцевих трансформаторних станцій.

Читати далі

Кран мостовой электрический двухбалочный опорный

Три мостових крана для вагоноремонтного заводу

На одному з провідних українських вагоноремонтних заводів наприкінці 2018 року було заплановано оновлення кранового обладнання. Керівництво цього підприємства вирішило замовити виготовлення нових кранів на нашому заводі, при цьому було висунуто побажання - виконати замовлення у максимально стислі терміни.

Читати далі

Консольно-поворотный кран 2т

Виготовлено консольно-поворотний кран для компанії з виробництва запчастин до сільгосптехніки

Фахівцями Київського заводу ПТО був спроектований і виготовлений великогабаритний консольно-поворотний кран для одного з українських підприємства, яке спеціалізується на виробництві запчастин до сільгосптехніки.

Читати далі

кран балки

Виготовлено дві кран-балки для підприємства з виробництва металоконструкцій

У серпні цього року на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання було виготовлено два мостових опорних крана (кран-балки) для одного з українських підприємств, основним напрямком діяльності якого є виробництво металоконструкцій.

Читати далі