кран мостовой опорный

Виконано замовлення представника великого європейського виробника спецтехніки на поставку 3-х мостових кранів

Колектив Київського заводу підйомно-транспортного обладнання в стислі терміни виконав замовлення на виготовлення та монтаж 3-х мостових опорних кранів для потреб українського представника одного з найбільших європейських виробників навантажувальної та дорожньо-будівельної спецтехніки. Враховуючи досвід роботи за аналогічними проектами, конструкторами КЗПТО було запропоновано технічне рішення, яке повною мірою задовольнило потреби Замовника в необхідному вантажопідйомному крановому обладнанні.

Читати далі

Мостовые краны

Виконано поставку 3-х мостових підвісних кранів до Туркменістану для газоконденсатного родовища Малай

На Київському заводі ПТО виготовлено та відвантажено 3 мостових підвісних крани для комплектації дотискувальної компресорної станції (ДКС), будівництво якої ведеться на Малайському родовищі газу в Лебапському велаяті Туркменії. Основне призначення даного кранового обладнання - підйом і переміщення важких вузлів компресорної станції під час їх монтажа, технічного обслуговування та ремонту.

Читати далі

Однобалочный мостовой кран

Виготовлено 10-тонний мостовий однобалковий кран

За рекомендацією своїх партнерів, які вже замовляли кранове обладнання на нашому заводі, до нас звернулося керівництво одного з великих українських виробничих підприємств із проханням допомогти вирішити питання з переміщенням важких габаритних вантажів у цеху вже готової споруди. У зв'язку з відносно невеликою висотою будівлі керівником проекту було запропоновано виготовити мостовий опорний кран зі зменшеною будівельною висотою.

Читати далі

Мостовой опорный кран

Поставлено та змонтовано два мостових крана для підприємства з виробництва листового армованого скла

Маючи у своєму крановому господарстві кран-балку нашого виробництва, керівництво крупного українського підприємства з виробництва листового армованого скла вирішило замовити на Київському заводі ПТО два мостових опорних крана для оснащення свого нового цеху.

Читати далі

мостовой опорный кран

Виготовлено мостовий кран для найбільшого дилера в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту

Компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на продажах в Україні сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту, планувала придбати мостовий кран у одного з європейських виробників, але ознайомившись з нашим виробництвом і з аналогічними реалізованими проектами, прийняла рішення замовити необхідне кранове обладнання на Київському заводі ПТО.

Читати далі