мостовой двухбалочный кран 10т

Виготовлено мостовий двобалковий кран для великого заводу з виробництва металоконструкцій

На замовлення великого заводу з виробництва металоконструкцій, розташованого на Західній Україні, на КЗПТО був виготовлений мостовий двобалковий кран, який був необхідний для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, а саме – розвантаження окремих заготовок компонентів конструкцій різної складності з автомобілів і доставка їх на стапель для подальшої обробки.

Читати далі

КоммунТех 2020 КЗПТО

Про участь КЗПТО у XVIII Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех»

У період із 10 по 12 листопада 2020 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбулася XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех».  На даний час «КомунТех» по праву вважається найавторитетнішим галузевим виставковим заходом у сфері житлово‑комунального господарства.

Читати далі

Заміна стандарту «ГОСТ 25546 Крани вантажопідіймальні. Режими роботи» на актуальні ДСТУ EN 13001

Заміна стандарту «ГОСТ 25546 Крани вантажопідіймальні. Режими роботи» на актуальні ДСТУ EN 13001

Згідно затвердженого Мінекономрозвитку України «Перелік національних стандартів ...», який затверджений постановою КМУ №62 від 30.01.2013 р, стандартом для конструювання вантажопідіймального обладнання є ДСТУ EN серії 13001.

Читати далі

Мining World Ukraine 2020

Про участь КЗПТО у Міжнародній спеціалізованій виставці «Мining World Ukraine – 2020»

З 7 по 9 жовтня 2020 року в м. Запоріжжя відбулася 5-а Міжнародна спеціалізована виставка «Мining World Ukraine». Провідні іноземні та національні компанії представили тут свої новітні розробки в галузі гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості, провели презентації свого новітнього обладнання, спеціальної техніки та сучасних виробничих технологій.

Читати далі

однобалочный мостовой кран

Виготовлено однобалковий мостовий кран для виробництва з виготовлення прес-форм

На Київському заводі підйомно-транспортного обладнання виготовлений, а потім змонтований на місці експлуатації кран мостовий однобалковий електричний для виробництва з виготовлення прес-форм.

Читати далі