Опорный кран 8т

Виготовлено та змонтовано опорний кран для підприємства з виробництва будівельних металоконструкцій

Перед фахівцями нашого заводу була поставлена задача спроектувати мостовий опорний кран для існуючого цеху на підприємстві з виробництва металоконструкцій. Завдання - забезпечувати підйоми вантажів на необхідну висоту та їх подальше переміщення.

Читати далі

Мостовой кран с талью

Виготовлено 3 мостових крана для заводу з виготовлення обладнання для виробників ПЕТ тари

Гарна новина для всієї України: у нас у країні відкрився черговий завод, основним напрямком якого є виробництво обладнання для виробників різноманітної ПЕТ тари: безалкогольних напоїв, молочної продукції, побутової хімії та косметики, а також інших подібних товарів.

Читати далі

КЗПТО Пробег под каштанами 2019

Команда співробітників КЗПТО вперше взяла участь у традиційному «Пробігу під каштанами»

У день святкування Дня Києва, 26 травня, відбулася наймасштабніша спортивно-благодійна акція України під назвою «Пробіг під каштанами». Такий пробіг відбувся вже у 27-й раз, і на цей раз в ньому взяла рекордна кількість учасників - близько 20 тисяч. Всього було 7 забігів, кожен із яких був розрахований на певні категорії - від малолітніх дітей і до людей з обмеженими фізичними можливостями.

Читати далі

кран балка мостовая

Виготовлено 5 мостових кранів для провідного виробника вуглеграфітової продукції в Україні

Колективом ТОВ «Київський завод ПТО» було виготовлено 5 мостових підвісних двопрогінних кранів для металургійного комбінату, котрий випускає різноманітні вуглеграфітові вироби. Продукція даного підприємства широко використовується не тільки на більшості металургійних підприємствах України, але й багатьох країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Читати далі

мостовой опорный кран

Виготовлено і змонтовано мостовий кран для монтажу та обслуговування трансформаторної станції в Одесі

Співробітниками КЗПТО був виготовлений і змонтований мостовий опорний кран для будівельної компанії, яка проводить капітальну реконструкцію трансформаторної станції в Одесі. Дане кранове обладнання необхідно для монтажу та обслуговування трансформатора та його компонентів.

Читати далі