кран мостовой 5т

Новий двошвидкісний мостовий кран для заводу з виробництва металопластикових вікон

Колектив Київського заводу ПТО успішно завершив виготовлення та монтаж мостового електричного двохшвидкісного крана моделі КМО-5,0-21,45-7,0-А5, призначеного для експлуатації на складі профілів великого українського заводу з виробництва металопластикових вікон.

Читати далі

кран балки мостовые

Виготовлено три мостових крана для заводу металоконструкцій

Для однієї з найбільших українських компаній, котра спеціалізується на розробці та реалізації інвестиційних проектів у галузі цивільного інжинірингу для промислових і інфраструктурних об'єктів, на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання було спроектовано та виготовлено два мостових крана моделі КМО-10,0-16,5-10,0 та один кран - КМО-16,0-16,5-10,0.

Читати далі

кран балка подвесная

Виготовлений підвісний кран для автомайстерні по ремонту сільгосптехніки

На Київському заводі підйомно-транспортного обдаднання виготовлено черговий новий електричний підвісний кран для великої автомайстерні, котра спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті сільгосптехніки. У Замовника раніше не було досвіду використання вантажопідіймальних кранів, тому він у всьому покладався на досвід і професіоналізм фахівців нашого заводу.

Читати далі

тельфер канатный

Виробникові паливних пелет поставлена канатна електроталь

Відомий український виробник паливних пелет придбав на Київському заводі ПТО  двошвидкісну електричну канатну таль типу МТ у вибухонебезпечному виконанні виробництва компанії Podem (Болгарія). Електроталь була необхідна Замовнику для обслуговування нової пресової установки на лінії по виробництву пеллет із соснової та дубової тріски.

Читати далі

опорный кран

Виготовлені три мостових крана для великого заводу з виробництва стрілочної продукції

Порівняно нещодавно ТОВ «Київський завод ПТО» виграв тендер на поставку та монтаж 3-х мостових опорних кранів для одного з найбільших вітчизняних заводів, котрий спеціалізується на випуску стрілочної продукції, необхідної для залізничних магістралей, ліній метрополітену, громадського рейкового транспорту, а також промислових підприємств, на території яких прокладені колії.

Читати далі