SEW-EURODRIVE Крановый день

Сучасним кранам – сучасний привід!

«Крановий день» - саме таку назву мав захід, про який піде мова. У вересні 2018 р, одна з провідних компаній приводної техніки «SEW-EURODRIVE», організувала масштабний прийом кранобудiвникiв, творців «розумних велетнів-помічників», пострадянського простору.

Читати далі

кран-балка опорная 5т

Встановлено рекорд: новий опорний кран виготовлений і змонтований всього за 14 днів!

Всього за два тижні був виготовлений і зданий «під ключ» 5-й за рахунком опорний електричний кран для одного з найбільших підприємств у Волинській області. Настільки стислі терміни стали можливими завдяки наявності на складі ТОВ «Київський завод ПТО» основного кранового набору виробництва компанії Podemcrane (Болгарія) для стандартної комплектації даного крана.

Читати далі

10 т кран балка опорная

Нові 10-тонні мостові крани для італійської компанії

Колективом ТОВ «Київський завод ПТО» в досить стислі терміни були виготовлені і змонтовані на місці експлуатації (у Львівській області) 10-тонні мостові опорні однобалочні крани моделі КМО-10,0-23,0-10,0-А5 в стандартному виконанні. Замовником даного кранового обладнання виступила відома італійська компанія, порівняно недавно запустивши в Західній Україні підприємство з виробництва конвеєрів для харчової промисловості.

Читати далі

кран балка 10т

10-тонний опорний кран для великої будівельної компанії

Київський завод ПТО виготовив мостовий опорний кран моделі КМО-10,0-16,5-10,0-А5 для одного з провідних українських підприємств, яке займається будівництвом сучасного доступного житла. Дана кранова машина була необхідна для обслуговування високопродуктивних установок з виробництва силікатної цегли.

Читати далі

Мостовой кран

Новий мостовий кран для заводу металоконструкцій

Колективом Київського заводу ПТО для одного з найбільших українських заводів з виробництва металоконструкцій був спроектований і виготовлений мостовий однобалочний кран опорного типу моделі КМО-10,0-16,5-10,0, призначений для роботи в середньому режимі.

Читати далі