Двигун підйому

Купити двигун підйому для електричних талей за ціною виробника.

Двигуни пересування

Купити двигун пересування для електричних талей за ціною виробника.

Канатоукладач

Купити канатоукладач для електричних талей за ціною виробника.

Гальмо

Купити гальмо для електричних талей, тельферів за ціною виробника.

Ротор двигуна

Купити ротор двигуна для електричних талей за ціною виробника.

Муфта пружна

Купити пружну муфту для електричних талей за ціною виробника.

Канат

Купити канат сталевий для електричних талей, тельферів за ціною виробника.

Пульт керування

Купити пульт керування для електричних талей за ціною виробника.

Кабель управління

Купити кабель управління для електричних талей за ціною виробника.

Запчастини для талів, тельферів

Електричні талі (тельфери) та ручні талі – це вантажопідйомні пристрої, що застосовуються для підйому важких вантажів вагою від кількох сотень кілограмів до десятків тонн. Під час роботи як електричні, так і ручні талі піддаються великим механічним навантаженням, внаслідок чого деякі їх компоненти зношуються та потребують заміни.

Київський завод підіймально-транспортного обладнання пропонує вітчизняним підприємствам та приватним підприємцям, які експлуатують та ремонтують талі, оригінальні запчастини до них.

На КЗПТО Ви можете недорого купити комплектуючі для більшості моделей тельферів і талів, які експлуатуються в Україні. Наш завод багато років працює на ринку кранової вантажопідйомної техніки, і наші фахівці чудово знають потреби тих, хто займається ремонтом тельферів та ручних талів.

Як показує практика, найбільш затребуваними є:

  • вентилятори-гальма;
  • муфти пружні;
  • ротори двигуна;
  • канатоукладачі;
  • канати;
  • пульти керування;
  • кабель керування;
  • двигуни підйому;
  • двигуни пересування;
  • гаки та гакові підвіски.

Звісно, ​​це далеко не повний список. На складі КЗПТО постійно є більшість найбільш затребуваних компонентів для талів електричних і ручних. На всі запасні частини та комплектуючі, що реалізуються, є відповідні сертифікати якості, а також гарантії від заводів-виробників.

Якщо певна модель таля на даний час вже знята з виробництва і завод-виробник не випускає необхідні запасні частини до нього, на КЗПТО готові запропонувати на заміну відповідні аналоги від інших моделей. Також можливе одиничне або дрібносерійне виготовлення запчастин до тельферів та ручних талів згідно креслень чи зразків, наданих Замовником. На нашому заводі є потужна сучасна виробнича база і працюють дуже досвідчені фахівці, тому будь-яке таке замовлення буде виконане дуже швидко та якісно.

КЗПТО не тільки реалізує запчастини для електроталів та ручних талів, а й готовий виконати їх діагностику та ремонт. Проведення своєчасного поточного чи капітального ремонту талів дозволяє значно збільшити термін служби, уникнувши при цьому можливих у подальшому складних і дорогих у ремонті неполадок. За потреби заводські фахівці з ремонту талів та іншого кранового вантажопідйомного обладнання готові оперативно виїхати до будь-якого міста України.

Що стосується цін на запчастини до талів, то вони цілком доступні, адже всі такі вироби наш завод отримує безпосередньо від їх виробників, без будь-яких посередників. При цьому варто зазначити, що КЗПТО є офіційним представником в Україні знаменитої болгарської компанії Podemcrane та низки інших зарубіжних заводів-виробників, а тому вартість їхньої продукції – мінімально можлива.

Усі запчастини до талів, що поставляються нами, повністю відповідають чинним українським та європейським стандартам, і на них надається відповідна гарантія.

Варто зазначити, що КЗПТО надає повний пакет послуг кранового сервісу, що включає всі необхідні заходи, спрямовані на досягнення максимальної ефективності та безпеки підйомно-транспортних робіт, а також сервісне технічне обслуговування та ремонт вантажопідіймального кранового обладнання, включаючи тельфери та талі ручні всіх типів і модифікацій.