Экскурсия для студентов КПИ на КЗПТО

Екскурсія для студентів КПІ на наш завод

Київським заводом підіймально-транспортного обладнання в рамках партнерства з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 1 грудня 2021 року була проведена екскурсія для студентів на наше виробництво. Студенти механіко-машинобудівного інституту КПІ змогли ознайомитися з повним виробничим циклом - від моменту отримання технічного завдання до видачі креслень у виробництво та роботою виробничих ділянок.

Спочатку учасники екскурсії прослухали вступну лекцію наших фахівців про продукцію КЗПТО, перспективні замовлення та їх особливості, а також отримали інструктаж із техніки безпеки. Фахівці заводу дали детальну картину сучасного стану виробництва та розповіли  про перспективи розвитку заводу. Потім екскурсанти з КПІ відвідали конструкторське бюро та виробничі ділянки – тут вони побачили весь технологічний процес створення сучасних вантажопідіймальних кранів.

Особливо цікавим для студентів було відвідування складальної дільниці. Усе, про що студенти раніше чули на університетських лекціях, тепер можна було побачити в реальності, доторкнутися до кранових компонентів власними руками. Міст крана, мотор-редуктори, потужні електричні талі, пристрої безпеки та багато іншого. Огляд виготовляємих кранів супроводжувався цікавою розповіддю співробітників КЗПТО про їх характеристики та особливості.

Хлопцям і дівчатам розповіли також про тестові випробування, котрі проводяться після складання нових виробів, про вхідний і вихідний контроль якості продукції. На завершення екскурсії студенти КПІ задали питання, що цікавлять їх, щодо технології виробництва кранового обладнання, а також можливого працевлаштування в майбутньому на завод.

За час екскурсії майбутні фахівці спробували знайти ключ до розуміння успіху КЗПТО, котрий в останні роки став одним з найуспішніших кранобудівних підприємств в Україні. За словами учасників екскурсії, це відвідування КЗПТО було надзвичайно цікавим і корисним.

Варто відзначити, що проведення екскурсії для студентів безпосередньо на нашому заводі є значущим етапом в їх оволодінні майбутньою професією. Для Київського заводу ПТО співпраця з провідними українськими технічними вузами - один з найважливіших напрямків із метою залучення кращих молодих фахівців.

Фотогалерея