крупнейший производитель кранов в Восточной Европе - КЗПТО

Київський завод ПТО отримав нагороду «Вибір Країни 2022» за внесок у кранобудівну галузь України

Київ, Україна – Київський завод підіймально-транспортного обладнання отримав престижну нагороду «Вибір країни 2022», що відзначає вагомий внесок компанії в кранобудівну галузь України. Нагороду вручили у п'ятницю, 31 березня 2023 року.

Київський завод ПТО є найбільшим виробником кранів у Східній Європі і лідером з виробництва кранів та кранових компонентів в Україні. Статус компанії, як лідера галузі, протягом багатьох років неодноразово підтверджувався різноманітними відзнаками та нагородами. Згідно з галузевою статистикою, кожен 2-й новий кран, відвантажений в країні, виготовляється на Київському заводі ПТО. Загалом у 2022 році завод виготовив 118 кранів та реалізував понад 500 талів, механізмів та кранових компонентів, демонструючи свою відданість якості та інноваціям.

«Отримання цієї нагороди – це свідчення, що наше прагнення до досконалості, інновацій, якості та сталого розвитку визнано в міжнародному масштабі», — зазначає Олексій Севастьянов, генеральний директор Київського заводу ПТО. «Ця нагорода є свідченням наполегливої праці та самовідданості наших співробітників, які залишаються відданими виробництву високоякісних кранів і кранових компонентів, які стали невід’ємною частиною різних секторів української економіки».

Київський завод ПТО - «Вибір Країни 2022»

Окрім свого внеску в економіку, Київський завод ПТО був важливою системою підтримки країни у воєнний час. Незважаючи на складні умови, компанія продовжує виробництво, сприяючи зростанню та розвитку галузі кранового обладнання. Київський завод підіймально-транспортного обладнання працює понад 15 років. Продукція компанії широко використовується в різних галузях промисловості, включаючи будівництво, гірничодобувну промисловість, транспорт, виробництво та складське господарство, що робить її життєво важливим внеском в економіку України. Загалом, крани є критично важливим компонентом сучасної економіки, полегшуючи переміщення важких вантажів і сприяючи зростанню та розвитку багатьох галузей промисловості.

Визнання Київського заводу ПТО «Вибором країни 2022» свідчить про його прагнення до досконалості, якості та інновацій. Будучи лідером галузі, Київський завод ПТО продовжує інвестувати в сучасні технології та обладнання, щоб надавати найкращі продукти та послуги своїм клієнтам. Непохитна прихильність до якості та інновацій гарантує місце серед світових лідерів з виробництва кранів і кранових компонентів, а внесок в економіку України під час війни залишається джерелом натхнення для інших компаній.

КЗПТО Вибір Країни 2022