Пробег под каштанами 2021 — участие команды КЗПТО

Команда співробітників КЗПТО взяла участь у спортивно-благодійній акції «Пробіг під каштанами»

У день святкування Дня Києва, 30 травня, відбулася наймасштабніша спортивно-благодійна акція України «Пробіг під каштанами». Такий масовий пробіг центральними київськими вулицями (старт і фініш були на майдані Незалежності) відбувся вже у 28-й раз, і тепер у ньому взяло участь близько 11 тисяч людей, у тому числі учасники більше ста корпоративних команд. Всього було 4 забігу, розрахованих на різні категорії, включаючи дітей і людей із обмеженими фізичними можливостями.

Команда Київського заводу підіймально-транспортного обладнання, у складі якої було 18 співробітників, взяла участь у наймасовішому з них – «благодійному пробігу». Усі учасники, відповідно до карантинних вимог, проходили температурний скринінг. Обов'язковими атрибутами цього року, крім стартових номерів і традиційних браслетів, стали маски й антисептики. Втім, маски під час бігу дозволялося знімати.

Співробітники КЗПТО у відмінному темпі і з чудовим настроєм подолали 5-кілометрову дистанцію по київських вулицях і площах. Варто відзначити, що участь у такому чудовому проекті не тільки мотивує жителів України до занять спортом, але й є прекрасною можливістю зробити добру справу, допомагаючи тим, хто особливо потребує допомоги – важко хворим дітям, які проходять лікування у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

За багаторічною традицією всі зібрані в рамках Пробігу кошти будуть спрямовані на порятунок маленьких пацієнтів цього Кардіоцентру. Згідно статистики, завдяки учасникам «Пробігу під каштанами», починаючи з 2002 року і по нинішній час, було зібрано понад 640 тисяч доларів, які були використані на покупку вкрай потрібного і дорогого медичного обладнання, а також ліків і витратних матеріалів. За цей час тут врятували понад 20 тисяч українських дітей!

Показово, що переможці у «Благодійному пробігу» не визначалися; адже, по суті справи, це були не класичні спортивні змагання, не боротьба за кубки та медалі, а FUN RUN (у перекладі з англійської – веселий біг) – рух, в якому кожен може взяти участь, внести свій посильний внесок у велику добру справу!

Дуже добре, що «Пробіг під каштанами» став справжньою традицією української столиці, яка несе добро, людяність, уміння радіти кожному дню і бажання допомагати хворим діткам. Для всіх співробітників КЗПТО, котрі взяли участь у цьому чудовому спортивно-благодійному проекті, випала можливість чудово відпочити, отримати море позитиву та допомогти врятувати дитячі життя. Бути добру!

Фотогалерея