Тельфер електричний

ТОВ «Київський завод ПТО» є офіційним представником провідних світових виробників електричних тельферів: Podem AD (Болгарія), Demag Cranes & Components GmbH (Німеччина), Skladova Tehnika AD (Болгарія).

Ми пропонуємо тельфер з максимально можливим рівнем надійності, в результаті більше 50-и річного досвіду в розробці дизайну, організації виробництва і суворого контролю якості заводу Podem AD.

Тельфер електричний:

 • Відповідає Європейським стандартам, Machinery Directive 2006/42 / EC
 • Українським вимогам ГОСТ 22584 і НПАОП 0.00-1.01-07
 • Сертифікований УкрСЕПРО
 • Має дозвіл на застосування в Україні №2932.13.32
 • Комплектуючі тельферів відповідають вимогам Machinery Directive 98/37 / EC, що підтверджується європейським сертифікатом якості РЄ
 • Якість продукції забезпечується Інтегрованими Системами Управління ISO 9001: 2008 і BS OH-SAS 1800: 2001
 • Ретельно відібрані постачальники і вхідний контроль якості
 • Постійний моніторинг і регулярний контроль: спектроскопічний аналіз, 3D аналіз на всіх етапах виробництва

Купити тельфер електричний, а також детально ознайомитися з їх характеристиками, отримати консультацію ви можете за телефонами, вказаними на сайті.

Пристрій та застосування

Тельфер – вантажопідйомний електричний пристрій, який призначений для підйому, опускання і горизонтального переміщення вантажів. Поняття «тельфер», «електротельфер», «електричний тельфер» і «електрична таль» є синонімами. На відміну від ланцюгової, таль електрична канатна володіє більш високою швидкістю пересування вантажу по вертикалі або горизонталі. Це забезпечує максимально високу швидкість роботи і надійність. Тельфер електричний є універсальним механізмом, він може бути використаний як окреме вантажопідйомний пристрій, так і в якості вузла консольних, козлових і мостових кранів.

Застосовується електротельфер для переміщення вантажів на складах, промислових майданчиках, в виробничих приміщеннях і при будівельно-монтажних роботах. Дане обладнання може використовуватися на відкритих майданчиках і в закритих приміщеннях, а також в приміщеннях з особливими вимогами по пожежо- та вибухобезпеки.

Основними характеристиками електротельфера є його вантажопідйомність, швидкість і робоча висота підйому, режим роботи. При невеликій вазі і габаритах, таль електрична має високу продуктивність. Цей вид вантажопідйомного механізму зарекомендував себе як простий і надійний в роботі пристрій. Ви можете бути впевнені, що тельфер, який пропонує Вам ТОВ «Київський завод ПТО» володіє тривалим терміном служби і гарантованою якістю, а також він абсолютно безпечний у використанні, так як пройшов заводські і сертифікаційні випробування.

Якщо Ви зацікавилися даним видом вантажопідйомного пристрою і бажаєте його придбати, то Вас найімовірніше цікавить його вартість. Ми пропонуємо Вам купити тельфер, ціна якого є оптимальною і доступною. На сьогоднішній день існує велика кількість постачальників, які пропонують купити електротельфер. Однак, тільки ТОВ «Київський завод ПТО» є офіційним представником провідних заводів-виробників і пропонує тільки якісні та надійні тельфери з усіма необхідними дозвільними документами і гарантійним обслуговуванням.

Купуючи тельфер у нас - Ви можете розраховувати також на професійну консультацію, швидку доставку, монтаж і подальше обслуговування даного обладнання.

Зв'яжіться з нами

У вас є питання
до наших фахівців?

Зв'яжіться з нами зараз
і ми допоможемо знайти
правильне рішення.

Запит по обладнанню  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

  Новини по темі

  Інша продукція