учні ДПТНЗ «Бориспільського професійного ліцею» відвідали Київський завод ПТО

Екскурсія для учнів Бориспільського професійного ліцею

Сьогодні учні ДПТНЗ «Бориспільського професійного ліцею» відвідали наше виробництво. Ми завжди раді спілкуванню з майбутніми спеціалістами і бачити їхню зацікавленість. Це допомагає нам не лише підтримувати відкритий діалог, але й розуміти потреби та інтереси молоді.

На екскурсії були учні за спеціальностями "Електрогазозварники ручного зварювання" та "Слюсарі". Візит був в рамках співпраці компанії КЗПТО з Бориспільським професійним ліцеєм для ознайомлення майбутніх спеціалістів з практичною роботою сучасного виробництва. Студенти мали можливість побачити, як функціонує завод, і отримати уявлення про специфіку роботи.

Наша компанія пропонує широкий спектр стажувань, оскільки одна з наших цінностей — підтримувати і заохочувати молоді таланти. Ми прагнемо розвивати молодих спеціалістів і готові їх навчати. Взаємодія та робота у нас допомагають їм отримати практичний досвід і професійні навички. У майбутньому ми плануємо створити навчальний клас для студентів з ліцеїв, щоб ще більше сприяти їх практичному навчанню та розвитку.

Київський завод ПТО зацікавлений у формуванні молодих спеціалістів у галузі зварювання та слюсарних робіт. Кращі учні після отримання дипломів та закінчення Бориспільського професійного ліцею можуть приєднатися до нашої команди професіоналів та будувати свою кар'єру з лідером галузі та найбільшим виробником кранів у Східній Європі.

Ми завжди відкриті для співпраці та готові допомогти отримати практичні навички молодим спеціалістам в нашій компанії.

Олексій Севастьянов, Генеральний директор Київського заводу ПТО.

Фотогалерея