Кранові колеса

Кранові колеса

Купити кранові колеса для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Барабани вантажного візка

Барабани вантажного візка

Купити барабан вантажного візка для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Блоки поліспастів

Блоки поліспастів

Купити блок поліспасту для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Шківи гальмівні

Шківи гальмівні

Купити шків гальмівний для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.


 

Муфти кранові

Муфти кранові

Купити кранову муфту для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Гальмо ТКГ

Гальмо ТКГ

Купити гальма ТКГ колодкові для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Гаки та гакові підвіски

Гаки та гакові підвіски

Купити гак та гакову підвіску для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Вали та шестерні

Вали та шестерні

Купити проміжний вал та шестерні для вантажопідіймальних кранів за ціною виробника.

Запчастини для вантажопідіймальних кранів

У процесі експлуатації вантажопідйомні крани піддаються високим навантаженням, внаслідок чого неминуче відбувається знос їх окремих компонентів, що може призвести до різного роду поломок та виходу з ладу дорогого обладнання та, відповідно, простою і порушенню виробничого процесу. Для запобігання таких ситуацій потрібно проведення своєчасного ремонту, який в основному полягає в заміні механізмів, пристроїв і деталей, що зносилися, на нові аналоги.

Київський завод підіймально-транспортного обладнання пропонує підприємствам та приватним підприємцям, які займаються експлуатацією та ремонтом вантажопідіймальної кранової техніки:

 • запчастини для кран-балок;
 • запчастини для мостових кранів;
 • запчастини для козлових та напівкозлових кранів;
 • запчастини для консольних та консольно-поворотних кранів.

Київський завод ПТО вже багато років працює на ринку вантажопідйомної техніки, тому наші співробітники чудово знають усі потреби тих, хто її експлуатує, а також тих, хто її ремонтує!

Наш завод, крім виготовлення підйомних кранів різних типів, займається їх ремонтом, а також продажем комплектуючих і запасних частин до них. На нашому складі завжди є більшість найбільш затребуваних механізмів, вузлів і різних комплектуючих для кранів різних модифікацій.

Варто зазначити, що підвищений попит у наших покупців мають:

 • вали та осі;
 • гальма ТКГ;
 • кранові колеса;
 • муфти кранові;
 • шківи гальмівні;
 • блоки поліспастів;
 • гаки та гакові підвіски;
 • барабани вантажного візка.

Звичайно, це далеко не повний перелік. Усього на нашому заводському складі є тисячі найменувань оригінальних комплектуючих для підіймальних кранів. На всі ці вузли, механізми та деталі є відповідні сертифікати якості та гарантійні зобов'язання від заводів-виробників.

Якщо будь-яка модель крана вже знята з виробництва і необхідні запчастини до неї вже не випускаються підприємством-виробником, КЗПТО готовий запропонувати на заміну найбільш відповідні аналогічні вироби від інших виробників.

Також на нашому заводі виконується одиничне та дрібносерійне виробництво різних комплектуючих, у тому числі виготовляються запчастини до підйомних кранів будь-яких моделей за кресленнями або зразками, наданими Замовником. На КЗПТО є потужна сучасна виробнича база та працюють дуже досвідчені фахівці, тому такі замовлення виконуються швидко та якісно.

Звичайно, наш завод займається не тільки продажем запасних частин для підйомних кранів різних типів, але й пропонує свої послуги щодо їх заміни та встановлення. За потреби наші фахівці з ремонту кранової техніки готові оперативно виїхати до будь-якого населеного пункту України. Вони можуть швидко та кваліфіковано визначити будь-яку причину несправності кранової вантажопідйомної техніки, а також підібрати необхідні аналогічні запчастини для заміни зношених.

КЗПТО готовий надати повний пакет сервісних послуг із ремонту, модернізації та обслуговування будь-якої кранової техніки (у тому числі і випущеної іншими виробниками), що включає всі можливі заходи, спрямовані на досягнення максимальної ефективності підйомно-транспортних робіт, безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів.

Що стосується цін на запчастини до підйомних кранів, то вони цілком доступні, адже всі кранові компоненти наш завод отримує безпосередньо від їхніх виробників, без посередників. При цьому варто зазначити, що КЗПТО є офіційним представником в Україні практично всіх європейських компаній-виробників, які з нами співпрацюють, а тому вартість їхньої продукції – мінімально можлива.

Усі кранові механізми, пристрої та деталі, що поставляються нами, повністю відповідають діючим українським та європейським стандартам, і на них надається відповідна гарантія.