МПФ 2019 КЗПТО

Про участь КЗПТО в роботі Міжнародного промислового форуму

У період з 19 по 22 листопада 2019 року в Києві проходитиме Міжнародний промисловий форум - найбільша промислова виставка України, яка з 2005 року входить до переліку провідних заходів, офіційно визнаних і сертифікованих Всесвітньою Асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для даної виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані промислові виставки в області підйомно-транспортної та складської техніки, металообробки, машинобудування, безпеки виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони) та суміжних галузей, а також обширну програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій підприємств, які є учасниками форуму.

У виставці візьмуть участь багато провідних промислових підприємств України, ближнього та далекого зарубіжжя. Під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги тощо.

Серед учасників форуму - Київський завод підйомно-транспортного обладнання та його офіційний партнер – болгарська компанія Podem AD. На нашому стенді Ви можете зустрітися і обговорити технічні і комерційні питання з провідними фахівцями Київського заводу ПТО, а також з представниками заводу Podem (директором регіональних продажів Наталія Хвір і директором з маркетингу - Лачезар Камбуров), які з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Крім того, тут Ви можете наочно ознайомитися з продукцією нашого заводу і новітніми розробками у виробництві кранових компонентів Podem. Зокрема, на стенді будуть демонструватися:

  • сучасна конструкція мостового опорного крана, на якому буде представлено кілька варіантів вантажопідйомних талів, в тому числі зі зменшеною і нормальною будівельною висотою;
  • нова розробка ланцюгового тельфера;
  • кілька варіантів струмопідводiв для кранів і талів - тролейні закритого типу і кабельні типу Festoon;
  • нові монорейкові візки з колесами, що витримують більш високе навантаження;
  • нові колісні блоки в більш сучасному виконанні.

Місце проведення Міжнародного промислового форуму:

м. Київ, Міжнародний виставковий центр, вхід 2А, стенд D14.2

Броварський проспект, 15 (поруч зі станцією метро «Лівобережна»).

МПФ 2019 КЗПТО Podem

Запрошуємо відвідати стенд нашої компанії і познайомитися з сучасними технічними рішеннями в області європейського кранобудування!

З питань отримання запрошень і проходу до нашого стенду просимо зв'язатися з нашим менеджером по роботі з клієнтами – Деркач Іриною +38 095 654 30 15.