КЗПТО в форуме «OEM DAY’21

Участь представників КЗПТО у форумі «OEM DAY’21»: ще один крок у майбутнє!

7-8 вересня 2021 року компанія «Шнейдер Електрик Україна» провела в Одесі форум «OEM DAY'21», в якому брали участь представники більш ніж тридцяти вітчизняних підприємств, котрі є їх основними партнерами в нашій країні та вважаються OEM-виробниками.

Цілком очевидно, що ключем до створення переваги в бізнесі сьогодні є інновації та співпраця. Ось чому компанія Schneider Electric вже багато років покладається на своїх ключових партнерів і в черговий раз організувала зустріч, на котрій представила свої новітні інноваційні розробки та запропонувала широке коло питань для обговорення.

Інтернет речей, процес оцифровки, обробка потоків даних і пов'язані з цим технічні новинки, нові можливості цифрової магістральної системи EcoStruxure для різних галузей машинобудування, підвищення компетенції співробітників партнерських підприємств, плани співпраці на майбутнє - ось лише деякі з тем, котрі обговорювались на зустрічі партнерів цього року.

Schneider Electric OEM DAY’21

Швидко мінлива реальність вимагає від підприємців впровадження актуальних інноваційних рішень. Незалежно від профілю бізнесу, кожен може скористатися передовими рішеннями в області автоматизації та енергетики. За словами представників Schneider Electric, максимізація прибутку - один із результатів впровадження промислового Інтернету речей і платформи EcoStruxure зокрема. Багато власників і керівників підприємств прагнуть впроваджувати рішення на такій основі, тому що це приносить реальні вигоди не тільки їх бізнесу, а й споживачам.

Учасники форуму в ході обговорення підкреслювали, що такі інноваційні рішення дозволять істотно скоротити операційні витрати і збільшити валові доходи тих підприємств, де вони застосовуються. Адже використання Інтернету речей дозволяє віддалено керувати пристроями або виробництвом у реальному часі. Це, в свою чергу, дозволяє аналізувати різноманітні дані на постійній основі та негайно реагувати, що економить час, підвищує ефективність і, як наслідок, знижує витрати.

У представників КЗПТО – керівників підрозділів завдяки присутності на форумі «OEM DAY'21» була можливість переконатися, наскільки динамічно змінюється промисловий ринок як у всьому світі, так і, зокрема, в Україні. Безумовно, представлені компанією «Шнейдер Електрик Україна» нові рішення та напрямки надзвичайно важливі для розвитку промислового виробництва в нашій країні.

КЗПТО на форуме «OEM DAY'21»

Продемонстровані на форумі технічні новинки, які можна використовувати в кранобудуванні, а також отримана нашими топ-менеджерами актуальна інформація, безумовно, дозволять КЗПТО випускати ще більш ефективні вантажопідйомні крани, здатні повною мірою задовольняти самих вимогливих і прискіпливих клієнтів.

Так що участь наших провідних співробітників у даному форумі була вельми корисною та продуктивною, і можна не сумніватися - впровадження новинок від знаменитої компанії Schneider Electric принесе реальну користь і нашому заводу, і нашим замовникам!