Киевский завод ПТО – Лидер отрасли 2021

Київський завод ПТО – Лідер галузі 2021

Київський завод підіймально-транспортного обладнання у 2021 році виробив та відвантажив понад 140 кранів, 270 талей та понад 800 механізмів та кранових компонентів. Це дозволило вкотре очолити топ-рейтинг українських кранобудівних компаній та бути удостоєним престижного статусу «Лідер галузі 2021». Ця нагорода – ще одне переконливе підтвердження успішної діяльності нашого заводу та лідерства у галузі кранобудування, високої якості продукції, а також значного внеску у розвиток України.

Варто відзначити, що топ-рейтинг найуспішніших українських компаній у кожній галузі промисловості та економіки відображає їхнє провідне становище щодо своїх прямих конкурентів. Перелік найкращих підприємств формується в результаті рейтингового аналізу фінансово-господарської діяльності:

  • обсягу випущеної продукції
  • динаміки вартості чистих активів
  • оцінки ділової активності

Таким чином, цей рейтинг дозволяє абсолютно об'єктивно оцінити роботу «Київського заводу ПТО» – лідера українського кранобудування!

топ-рейтинг украинских краностроительных компаний

Дякуємо всім нашим співробітникам – за ідеї, енергію, продуктивність та найкращі в Україні вантажопідіймальні крани! Дякуємо всім нашим замовникам та постачальникам за довіру та співпрацю! Наші здобутки – це наш спільний успіх!