Киевский завод ПТО на XVІ Международном промышленном форуме

Про участь Київського заводу ПТО в XVІ Міжнародному промисловому форумі

21-24 листопада 2017 року Києві відбувся XVІ Міжнародний промисловий форум.

Цей широкомасштабний комплексний захід, що включає в себе проведення одночасно відразу декількох спеціалізованих галузевих виставок, на яких провідні світові компанії представили свої новітні розробки і найсучасніші зразки своєї продукції. Всього в роботі даного промислового форуму взяло участь 337 компаній з 29 країн світу, в тому числі і наш Київський завод підйомно-транспортного обладнання.

Крім традиційного показу зразків продукції на стендах підприємств, в рамках XVІ Міжнародного промислового форуму проводилися презентації інноваційних технологій і досягнень в різних галузях промисловості, а також - лекції та науково-практичні семінари, на яких фахівці з усього світу змогли дізнатися багато нового, поділитися своїм власним досвідом і ознайомитися з найбільш успішними напрацюваннями своїх колег, партнерів і конкурентів.

Цілком природно, що значну частину учасників і гостей Міжнародного форуму становили не представники підприємств-виробників і компаній-продавців різної техніки, а споживачі. Численні представники самих різних підприємств і організацій, з великою зацікавленістю знайомилися з перспективними зразками всілякого промислового обладнання, новими виробничими технологіями, а також могли прямо на місці укласти договори про постачання зацікавила їх техніки, підписати меморандуми і угоди про співпрацю.

Варто відзначити, що на проведеному форумі було представлено безліч зразків найсучаснішої техніки, призначеної для використання в різних галузях і в різних напрямках. Тільки уявіть собі - загальна площа експозиції перевищила 17 тисяч квадратних метрів! При цьому із сотень стендів інших промислових підприємств і торговельних компаній помітно виділявся стенд нашого Київського заводу ПТО, де були продемонстровані останні розробки і досягнення нашого колективу.

Зацікавлені учасники та гості форуму з великою цікавістю знайомилися зі зразками і технічними особливостями кранів всіх типів, що випускаються КЗПТО, а також з додатковими комплектуючими та інноваційними технологіями, значно розширюють можливості нашої кранової вантажопідйомної техніки. Звичайно ж, цікавилися потенційні покупці і можливостями монтажу кранових установок на місці майбутньої експлуатації заводськими фахівцями, умовами їх поставок, сервісного і гарантійного обслуговування.

В результаті були досягнуті десятки домовленостей з підприємствами з різних регіонів про налагодження взаємовигідних партнерських відносин, постачання їм новітніх кранових агрегатів, в тому числі і нестандартного підйомно-транспортного обладнання для ділянок зі специфічними виробничими умовами.

В цілому, участь в XVІ Міжнародному промисловому форумі для нашого заводу було більш ніж успішним. Завдяки великому професійному досвіду та ініціативності наших співробітників, які представляли КЗПТО на цій найбільшій українській виставці і зуміли досягти великої кількості успішних домовленостей, будуть суттєво збільшені виробничі показники нашого колективу в новому, наступаючому 2018 році.

XVІ Міжнародний промисловий форум в цифрах:

Географія компаній учасників

География компаний участников

Вид діяльності компаній учасників

Вид деятельности компаний участников

Статус відвідувачів

Статус посетителей

Профіль компаній відвідувачів

Профиль компаний посетителей

Спеціалізація компаній відвідувачів

Специализация компаний посетителей

Географія відвідування

География посещения

Географія відвідувачів по містах України (за винятком Києва та Київської області)

География посетителей по городам Украины (исключая Киев и Киевскую область)