КЗПТО Киевская десятка 2021

Команда КЗПТО взяла участь у легкоатлетичному пробігу «Київська десятка 2021»

З нагоди Дня фізкультури та спорту 12 вересня в українській столиці відбувся легкоатлетичний забіг «Київська десятка 2021». Команда КЗПТО у черговий раз взяла участь у змаганнях із бігу на дистанцію 10 кілометрів. Умови були досить суворі: ліміт на подолання дистанції – 90 хвилин, хто не встиг добігти до фінішу за цей час, той вважається вибулим зі змагань.

Стартували спортсмени о 9 годині ранку від Національного спортивного комплексу «Олімпійський», звідти їх маршрут пролягав по вулиці Саксаганського та проспекту Перемоги до парку Київського політехнічного інституту – там вони розвернулися і бігли назад, до НСК. Варто відзначити, що для безпеки спортсменів по всьому маршруту їх руху згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації було перекрито рух транспорту.

Участь представників багатьох регіонів України продемонструвала великий інтерес любителів бігу до цього заходу, який став справжнім великим святом спорту і одночасно - здорового способу життя. Усе було динамічно, енергійно і вельми красиво. Спочатку перед стартом наші хлопці та дівчата провели активну розминку.

Бігли всі наші співробітники дуже гідно! У кожного - величезне бажання дістатися до фінішу, у що б то не стало. Але у будь-якому випадку всі знають олімпійський принцип: головне - не перемога, а участь. Група підтримки гаряче зустрічає після фінішу наших героїв. Усіх їх організатори пробігу «Київська десятка 2021» нагороджують унікальними пам'ятними медалями. Робимо на пам'ять фото помітно втомлених, але щасливих і радісних бігунів – наших колег.

І всі вони готові до нових звершень – і в спорті, і на виробництві!

Фотогалерея