КЗПТО 11 лет

Київський завод ПТО – 11 років успіху та зростання

Шановні колеги та партнери, дорогі друзі!

Від усієї душі вітаю всіх вас із 11 річницею з дня заснування Київського заводу ПТО!

За цей досить короткий період часу наш колектив із декількох чоловік,  виконуючих поодинокі проекти, виріс до стабільної, надійної та професійної компанії, яка здобула визнання на державному рівні.

Ми завжди ставимо собі амбіційні цілі та успішно долаємо усі перешкоди на шляху свого розвитку. Постійне підвищення нашими співробітниками знань та навичок створили колектив справжніх, сучасних професіоналів своєї справи, який щороку розширюється та продовжує зростати.

У нас склалися чудові професійні та дійсно партнерські відносини як всередині колективу, так і з нашими клієнтами. Вони ґрунтуються на взаєморозумінні та взаємоповазі.

Я щиро вдячний вам за щоденну злагоджену продуктивну роботу, невичерпну енергію, нові ідеї, блиск в очах та готовність до змін. Завдяки усім вам ми є одними з лідерів галузі кранобудування в нашій рідній Україні!

Бажаю нашому заводу подальшого процвітання,  а кожному із вас - завжди з радістю приходити на роботу та отримувати справжнє задоволення від нашої спільної справи. Нехай у ваших родинах панують любов, щастя і добробут, а кожен новий день дарує нові позитивні емоції!

У кожного із нас попереду ще багато нових непідкорених вершин, які ми обов’язково здолаємо разом на шляху нашого розвитку!

З повагою
Генеральний директор
Олексій Севастьянов