КЗПТО Лидер Отрасли 2020

ТОВ «Київський завод ПТО» – «Лідер Галузі 2020»

Досягнення та міцні позиції ТОВ «Київський завод ПТО» відзначено нагородою «Лідер Галузі 2020».

За результатами незалежного дослідження Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Київський завод ПТО» нагороджено «Золотом» серед усіх господарських товариств України за показником загального обсягу виробництва та постачання продукції за основним видом діяльності КВЕД 28.22 Виробництво підіймального та вантажно-розвантажувального устаткування.

Ця нагорода – символ успішності та лідерства в галузі кранобудування України.

Національний бізнес-рейтинг розроблений з метою виявлення та заохочення найбільш ефективних господарюючих організацій в кожній галузі економіки України.

Лідери Національного бізнес-рейтингу – найуспішніші підприємства у своєму виді діяльності. Ефективне управління ресурсами, вдало реалізована стратегія розвитку, професійна команда – усі ці фактори дозволили нам зайняти міцні ринкові позиції. Саме це і відображає рейтинг топових підприємств України.

Підприємства, що входять до переліку кращих, досягли вищих бізнес-показників за аналізований період у порівнянні із конкурентами у результаті рейтингового аналізу фінансово-господарських показників діяльності.

Дякуємо за довіру клієнтів, постачальників, партнерів, всю нашу команду за плідну та високоефективну роботу у 2020 році!

Київський завод ПТО Лідер Галузі 2020

Наш шлях лідерства