КоммунТех 2020 КЗПТО

Про участь КЗПТО у XVIII Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех»

У період із 10 по 12 листопада 2020 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбулася XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех».  На даний час «КомунТех» по праву вважається найавторитетнішим галузевим виставковим заходом у сфері житлово‑комунального господарства.

Адже у ньому беруть участь не тільки провідні українські підприємства ЖКГ та постачальники необхідного для даної галузі обладнання, а й керівні працівники органів державної та виконавчої влади, науковці, експерти та інвестори з ближнього та далекого зарубіжжя.

Під час проведення виставки обговорювалися актуальні завдання, що стоять перед сферою ЖКГ у цей непростий час, розроблялися ефективні механізми взаємного співробітництва. В експозиції демонструвалися досягнення та передовий досвід, що стосуються різної техніки, у тому числі і підйомно-транспортного обладнання, якого потребують українські комунальники.

Також обговорювалися практичні питання щодо утримання та експлуатації житлового фонду, теплопостачання, функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, виконання дорожньо‑будівельних робіт, заходів із благоустрою та озеленення територій, збору та переробки твердих побутових відходів.

Київський завод ПТО брав участь у виставці спільно зі своїм партнером - виробничо-практичним і науковим журналом «Підйомні споруди. Спеціальна техніка». Такий нестандартний формат участі забезпечив великий інтерес учасників і гостей виставкового заходу до продукції нашого заводу.

Відвідувачі нашого стенду цікавилися конкретними особливостями виготовлення вантажопідіймальних кранів на КЗПТО, їх характеристиками та варіантами комплектації, можливостями адаптації під конкретні умови виробництва. В результаті з багатьма представниками зацікавлених підприємств були досягнуті попередні домовленості про замовлення наших кранів у найближчому майбутньому.

Фотогалерея