SEW-EURODRIVE Крановый день

Сучасним кранам – сучасний привід!

«Крановий день» - саме таку назву мав захід, про який піде мова. У вересні 2018 р, одна з провідних компаній приводної техніки «SEW-EURODRIVE», організувала масштабний прийом кранобудiвникiв, творців «розумних велетнів-помічників», пострадянського простору.

У семінарі взяли участь близько тридцяти представників кранових заводів, які отримали можливість глибоко вивчити привідну техніку компанії «SEW-EURODRIVE» для кранової галузі, зустрілися з фахівцями компанії «SEW-EURODRIVE» і з колегами інших підприємств галузі, а також обговорили актуальні питання застосування приводів для кранів.

Варто відзначити захоплюючі інтерактиви та жваві дебати зі спікерами семінару. Обмін досвіду у ході бесід, а також розгляд нестандартних ситуацій, які не входили в програму, але мали досить вагому значимість серед аудиторії, дозволяють розглядати технічні моменти під іншим кутом і відкривати нові горизонти.

У програмі було представлено новий тип мотор-редукторів для приводів підйомів кранів, що, безсумнівно, справило враження і викликало зацікавленість колег. Були розглянуті опції, які «SEW-EURODRIVE» рекомендує для приводів кранів. Дуже важливою темою послужив аналіз виходу з ладу мотор-редукторів, пошук причин поломок і рішення даних питань.

У другий день семінару загальна увага була звернена до важливої ​​теми «Електроніка». Великий обсяг інформації про частотні перетворювачі, особливості їх застосування в кранах, методах підбору, нових типах перетворювачів частоти, а також детальний огляд інструментів для підбору і перевірки ПЧ.

Окремим пунктом хотілося б відзначити розглянуті приклади спеціальних рішень для кранів:

  • проти розгойдування;
  • адаптивний підйом;
  • різні версії синхронізації;
  • об'єднання по ланці постійного струму та ін.

Відвідування даного заходу залишило у фахівців ТОВ «Київський завод ПТО» тільки позитивні емоції. Набутий досвід обов'язково буде врахований у професійному руслі!