Diplomatic Cup of Nordic Skiing Kyiv 2021

2 місце КЗПТО в змаганнях з лижних гонок «Кубок дипломатичних місій 2021»

21 лютого 2021 року в Києві відбулися змагання з лижний гонок на «Кубок дипломатичних місій 2021», в яких взяли участь співробітники нашого підприємства. Основними цілями і завданнями даних змагань були:

  • популяризація лижних гонок (бігових лиж), масового спорту і здорового способу життя в Києві та Україні;
  • розвиток дружніх відносин між дипломатичними представництвами іноземних держав в Києві з вітчизняними і міжнародними організаціями і підприємствами.

Організацію та керівництво змагань здійснював Організаційний комітет, представлений Громадською організацією «Український Гірськолижний Клуб», за підтримки Київської міської державної адміністрації та Київського національного політехнічного інституту.

У змаганнях брали участь команди і представники посольств і дипломатичних місій іноземних держав, які перебувають в місті Києві, вітчизняні та міжнародні компанії. Серед учасників були і представники нашого підприємства «Київського заводу підіймально-транспортного обладнання». Наші заводські спортсмени змагалися в категорії «Мастерс», на дистанції 6 кілометрів класичним стилем пересування. Учасникам було запропоновано подолати 4 кола по 1,5 км по спеціально підготовленої для цього трасі.

КЗПТО лыжный спорт

Боротьба вийшла дуже цікавою. Серед переможців опинився і представник нашого підприємства! Гідне 2 місце! Вітаємо переможців та всіх учасників змагань! Окрема подяка організаторам змагань за запрошення взяти в них участь, за цінні призи та подарунки, за позитивні емоції і гарний настрій!

КЗПТО чемпион

«Київський завод ПТО» із задоволенням підтримує розвиток і зміцнення спортивних традицій! Ми завжди намагаємося бути серед переможців!!!