Зустріч представників «Київського заводу ПТО» з керівництвом EBRD

Зустріч представників «Київського заводу ПТО» з керівництвом European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)

Учасники делегації «Київського заводу ПТО», очолені Генеральним Директором Олексієм Севастьяновим та Керівницею з Розвитку Яною Доброгорською, провели важливу робочу зустріч із представниками European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), на чолі з Президенткою Оділь Рено-Бассо, під час її візиту до України.

Ця стратегічна зустріч визначила новий етап у партнерстві між Київським заводом ПТО та EBRD, де обговорювалися важливі аспекти ведення бізнесу в перші місяці повномасштабного вторгнення та в умовах війни. Обмін досвідом та ініціативами, які підтримав ЄБРР впродовж 2022-2023 років, стали ключовими темами зустрічі.

Завдяки співпраці з ЄБРР менш як за два роки нам вдалося:

  • Часткова релокація виробництва, що підкреслила рішучість компанії у забезпеченні безпеки працівників, стабільності та надійності продукції.
  • Впровадження ефективної ERP-системи завдяки грантовому проекту локального консалтингу, що дозволило відмовитися від російських платформ і захистити конфіденційність та фінансову інформацію замовників. Детальний огляд IT-трансформації Київського Заводу ПТО за посиланням тут.
  • Посилення конкурентоспроможності та інтеграція світового експертного досвіду в галузі кранобудування завдяки участі у міжнародному консалтинговому проекті.

ТОВ «Київський завод ПТО», також отримав європейську сертифікацію ISO 9001, EN ISO 3834-2 та EN 1090, що дозволило реалізувати успішні експортні контракти в ЄС та розпочати роботу над створенням галузевої асоціації для спільного просування національних виробників на європейському ринку.

Компанія висловлює подяку ЄБРР та його донорам – Європейському Союзу, Швейцарії та Сполученим Штатам за стратегічну підтримку. «Київський завод ПТО» висловлює намір подальшої співпраці з ЄБРР та партнерами для спільного розвитку галузі українського кранобудування та зміцнення нашої позиції на світовому ринку.