КЗПТО в военное время 2022

Про роботу Київського заводу ПТО у воєнний час

Життя України та всього світу поділилося на «до» та «після». Попри військові дії команда КЗПТО продовжує активну роботу. Нам довелося здійснити часткову релокацію офісу і нашого виробництва в Західну Україну в найкоротші терміни. Ми продовжуємо успішну співпрацю з клієнтами, враховуючи корективи воєнного часу. Ми робимо все можливе для підтримки наших Збройних Сил.

Адже навіть за умов війни бізнес має працювати там, де це можливо, сплачувати податки та випускати продукцію, тим самим наближаючи перемогу над ворогом. Наші фахівці тримають зв'язок із замовниками і, як і раніше, продовжують працювати над проектами, виготовляючи найсучасніші вантажопідйомні крани.

Ми, як і раніше, приймаємо замовлення на виготовлення кранів різних типів і готові робити їх в найстисліші терміни. Зараз у нас неабияка мотивація, і ми готові працювати ще більше! Ми віримо у перемогу України! Незабаром ми переможемо, і потрібно буде відновлювати нашу рідну країну, тому закликаємо всіх наших партнерів, інші бізнеси працювати, якщо є така можливість!

Слава Україні!