Муфта пружна

ТОВ «Київський завод ПТО» має великий вибір пружних муфт для електричних талей (тельферів) серій Т, МТ, М різної вантажопідйомності.

Технічні характеристики

Пружна муфта електричної талі (тельфера) призначена для з'єднання валу двигуна підйому та планетарного редуктора. Пружна муфта повинна не просто передавати крутний момент, але й допускати поздовжні переміщення ротора двигуна і гасити небажані вібрації, пом'якшувати ударні навантаження.

Через це у складі муфти є “пальці” (штифти), які з'єднують обидві напівмуфти з пружним тілом. Пальці фіксують елементи муфти в радіальному напрямку та обмежують переміщення по осі муфти, а пружне тіло забезпечує плавність ходу та відсутність вібрацій. Така конструкція муфти забезпечує безперешкодне осьове переміщення валу електродвигуна.

Основні параметри пружних муфт:

 • Крутний момент Нм
 • Довжина L
 • Діаметр муфти D
 • Номінальний діаметр Dn

Рекомендується щорічно перевіряти стан муфти тельфера. Якщо на муфті є видимі пошкодження або розриви гумових пластин, необхідно зробити її заміну.

Усі пружні муфти відповідають

 • Європейським стандартам, Machinery Directive 2006/42/EC
 • Муфти для талі відповідають вимогам Machinery Directive 98/37/EC, що підтверджується європейським сертифікатом якості СЕ
 • Якість продукції забезпечується Інтегрованими Системами Управління ISO 9001:2015 та BS OH-SAS 1800:2001

У ТОВ «Київський завод ПТО» ви можете розраховувати також на професійну консультацію, швидку доставку, монтаж та подальше обслуговування цього обладнання.

У разі відсутності необхідних моделей муфт на складі ми маємо можливість доставити їх під ваше особисте замовлення в найкоротші терміни.

Для підбору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційної пропозиції просимо заповнити форму нижче або зв'язатися за вказаним контактним телефоном.

Муфты упругие

Вам потрібна консультація
фахівця?

Зв'яжіться з нами по телефону
або заповніть форму нижче.  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

  Серія «Т»

  Муфта/тілоВ/п
  Муфта пружна0,5т
  Муфта пружна1,0т
  Муфта пружна2,0т
  Муфта пружна3,2т
  Муфта пружна5,0т
  Тіло0,5т
  Тіло1,0т
  Тіло2,0т
  Тіло3,2т
  Тіло5,0т