Канат

ТОВ «Київський завод ПТО» має в наявності канати для вантажопідіймального обладнання під ваші потреби.

Марки канатів

Сталевий канат представляє собою металевий виріб, виготовлений з дроту за допомогою сплетіння. Конструкція виробу включає сталевий дріт та сердечник.

ПерерізНазваТипДіаметр, ммРозривне зусилля, kNСтандарт
Канаты стальные двойной свивки типа ТККанати сталеві подвійного звивання типу ТК7х197,039,3EN12385-4 DIN 3060
Канаты стальные двойной свивки типа ЛК-РКанати сталеві подвійного звивання типу ЛК-Р6x19M+WSC 7x19M+WSC10,078,5EN12385-4 DIN 3059
Канаты стальные двойной свивки типа ЛК-РКанати сталеві подвійного звивання типу ЛК-Р6x19M+WSC 7x19M+WSC12,0122,7EN12385-4 DIN 3059
 • Канати сталеві подвійного звивання типу ТК можуть використовуватися в умовах, де відсутні знакозмінні вигини і пульсуючі навантаження, або ж вони зовсім незначні;
 • Канати подвійного звивання типу ЛК-Р підходять для застосування на будівельних і металургійних кранах різних типів. Такі канати входять в комплектацію талей, барабанних лебідок.

Канати можуть бути виготовлені як зі звичайного сталевого дроту, так і з оцинкованого. Для обладнання, що працює у сухих приміщеннях, застосовують канати зі звичайного дроту. Для роботи у вологих умовах канат виготовляють з оцинкованого дроту для захисту від корозії.

Технічні характеристики

У вантажопідіймальному обладнанні використовують канати подвійної завивки. Спочатку дроти звивають у пасма, які потім звивають у канат навколо сердечника. В залежності від умов використання сердечник каната може бути як сталевим, так і органічним.

 • Канати зі сталевим сердечником застосовують при багатошаровій навивці на барабан, оскільки при цьому канат не втрачає форми під впливом навантаження від вище лежачих витків, а також при роботі в умовах високих температур;
 • Канати з органічним сердечником більш гнучкі і краще утримують мастило, що дозволяє подовжити термін експлуатації каната.

Дроти для канатів вантажопідіймального обладнання перед завивкою деформують заздалегідь для отримання форми, що відповідає їх положенню у канаті. Тобто канат звивається з закручених (попередньо деформованих) дротів. Тому в ненавантаженому стані в дротах відсутні внутрішні напруження, які могли б викликати їх розкручення. Строк служби таких канатів більше, ніж канатів з недеформованих дротів.

Для зменшення зносу і корозії канати покривають мастилом:

 • Технічним вазеліном;
 • Канатною змазкою;
 • Графітовими мастилами.

Ці види змащень надійно тримаються на дротах каната і проникають до його центра, не стираються при експлуатації, не випаровуються і не затвердіють згодом, не містять лугів, кислот і інших кородуючих елементів. Детально ознайомитись з особливостями змащення канатів ви можете в нашій статті.

Ступінь зносу каната і необхідність його заміни визначається Правилами будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів НПАОП 0.00-1.80-18.

Переваги сталевих канатів у вантажопідіймальному обладнанні:

 • Плавність і безшумність роботи при будь-яких швидкостях;
 • Гнучкість у всіх напрямках;
 • Надійність роботи;
 • Пружність каната, що приводить до істотного зниження динамічних навантажень.

Вся продукція відповідає вимогам європейських норм

 • Machinery Directive 2006/42/EC (Директива 2006/42/ЄС про безпеку машин та обладнання)
 • DIN EN ISO12100: "Safety of machines. Basic terms, general principles of design" (Стандарт EN ISO 12100 Безпека машин і механізмів)
 • EN60204-1: "Safety of machines. Electrical equipment of machines" (EN 60204: Безпека машин. Електрообладнання машин)

Купуючи канат для вантажопідіймального обладнання у ТОВ «Київський завод ПТО» – ви можете розраховувати також на професійну консультацію, швидку доставку, монтаж та подальше обслуговування цього обладнання.

У разі відсутності необхідних марок на складі, ми маємо можливість доставити під ваше особисте замовлення їх у найкоротші терміни.

Для підбору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційних пропозицій просимо заповнити форму нижче або зв'язатися за вказаним контактним телефоном.

Канати

Канат d7 mm 7х19, EN 12385-4
Канат d10 mm 6x19M+WSC, EN 12385-4
Канат d10 mm7x19M+WSC, EN 12385-4
Канат d12 mm 6x19M+WSC, EN 12385-4
Канат d12 mm 7x19M+WSC, EN 12385-4
канат для грузоподъемного оборудования

Вам потрібна консультація
фахівця?

Зв'яжіться з нами по телефону
або заповніть форму нижче.  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення