Двигун пересування

ТОВ «Київський завод ПТО» має великий вибір двигунів пересування для електричного таля (тельфера) швидкістю пересування 20,0 м/хв та 20,0/5,0 м/хв, вантажопідйомністю від 0,5т до 50,0т і потужністю від 0,12 до 0,55 кВт.

Серії електричних двигунів

Для приводу пересування тельфера використовують асинхронні трифазні електричні двигуни. Ми маємо в наявності наступні серії одно-і двошвидкісних електродвигунів:

 • Електродвигуни пересування серії MA. Дана серія електродвигунів використовується для механізму пересування таля (тельфера) типу Т.
 • Електродвигуни пересування серій Т, KT. Дана серія використовується для механізму пересування таля (тельферів) типу М та МТ.

Кожна модель електродвигунів має модифікації як з вбудованим електромагнітним гальмом, так і без нього. Перевагою двигунів з електричного гальма є безпека в роботі і можливість більш точного позиціонування вантажу.

Основні технічні характеристики

Електродвигуни пересування випускаються у одно- і двошвидкісному виконанні. Друга, повільна швидкість в електродвигуні необхідна для більш плавного опускання вантажу, або для точного позиціонування. При наявності лише однієї швидкості робітнику доводиться періодично вмикати й вимикати електродвигуни. Це збільшує кількість вмикання і викликає нагрівання обмоток, а також знижує термін придатності контактів.

При необхідності, для вибухозахищених канатних електроталей (тельферів), електродвигуни підйому можуть бути поставлені у вибухозахищеному виконанні «Ex» із вбудованим термозахистом.

Електродвигуни пересування для електричного таля серії МА/КТ. працюють від мережі з частотою 50 Hz/60 Hz і напругою 380V. Обмотки двигунів виконані по класу ізоляції F/H. Це дозволяє їм витримувати нагрів під навантаженням до 100 °C/125 °C. Максимальна частота обертів сягає 900 об/хв. Частота вмикань на годину становить 240h-1.

Електричні двигуни пересування випускаються зі ступенем захисту IP 54 (DIN EN 60529), що дозволяє використовувати обладнання при різних умовах вологості і кількості пилу в повітрі.

Вся продукція відповідає вимогам європейських норм

 • Machinery Directive 2006/42/EC (Директива 2006/42/ЄС про безпеку машин та обладнання)
 • DIN EN ISO12100: "Safety of machines. Basic terms, general principles of design" (Стандарт EN ISO 12100 Безпека машин і механізмів)
 • EN60204-1: "Safety of machines. Electrical equipment of machines" (EN 60204: Безпека машин. Електрообладнання машин)

Купуючи двигун пересування для електричного таля (тельфера) у ТОВ «Київський завод ПТО» – ви можете розраховувати також на професійну консультацію, швидку доставку, монтаж та подальше обслуговування цього обладнання.

У разі відсутності необхідних моделей електродвигунів пересування на складі, ми маємо можливість доставити під ваше особисте замовлення їх із Болгарії у найкоротші терміни за цінами заводів-виробників.

Для підбору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційних пропозицій просимо заповнити форму нижче або зв'язатися за вказаним контактним телефоном.

Двигатели передвижения

Вам потрібна консультація
фахівця?

Зв'яжіться з нами по телефону
або заповніть форму нижче.  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

  Переміщення балки

  Переміщення таля

  Двигун T71B-4
  ДвигунХарактеристики
  T71B-4BR 42 0,37kW 400V 50Hz IP55 (гальма)