Пульт керування

ТОВ «Київський завод ПТО» має великий вибір пультів керування для електричного таля (тельфера) серій Т, МТ, М і кран-балок.

Технічні характеристики

Пульт керування є спеціальним пристроєм, який призначений для розширення функціональних можливостей вантажопідйомного обладнання та підвищення комфорту оператора. Такі пульти, залежно від функціоналу, можуть мати різні габарити, вагу та тип панелі приладів. Тому вибір є індивідуальним і залежить як від поточних та перспективних потреб на об'єкті, так і від особистих переваг оператора.

Пульти експлуатуються на більшості талях, які мають електродвигун. Підключення, залежно від можливостей, здійснюється за допомогою кабелю керування або радіокерування.

Основні види пультів управління:

  • Чотири кнопки – мають дві кнопки керування, які відповідають за запуск та зупинку роботи талі і дві кнопки для підняття й опускання вантажу. Використовуються на найпростіших стаціонарних моделях;
  • Шість кнопок – дозволяють управляти переміщенням тельфера вздовж кран-балки;
  • Вісім кнопок – дозволяють керувати вантажопідіймальними механізмами, а також переміщенням тельфера та кран-балки;
  • Десять і більше кнопок дозволяють задіяти додаткові функції, призначені для управління тельфером, кран-балкою, а також додатковими елементами обладнання.

Також пульти керування можуть бути обладнані функцією обмеженого доступу (ключ), яка дозволяє виконувати керування обладнанням лише певним співробітникам та унеможливлює несанкціонований доступ.

Усі пульти керування відповідають

  • Європейським стандартам, Machinery Directive 2006/42/EC
  • Пульти керування відповідають вимогам Machinery Directive 98/37/EC, що підтверджується європейським сертифікатом якості CE
  • Якість продукції забезпечується Інтегрованими Системами Управління ISO 9001:2015 та BS OH-SAS 1800:2001

Замовляючи пульт керування у ТОВ «Київський завод ПТО», ви можете розраховувати на професійну консультацію, швидку доставку, монтаж та подальше обслуговування підйомно-транспортного обладнання.

У разі відсутності необхідної моделі пульта керування на складі, ми маємо можливість доставити їх під ваше особисте замовлення в найкоротші терміни.

Для підбору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційної пропозиції просимо заповнити форму зворотнього зв'язку або зв'язатися за вказаним контактним телефоном.

Пульты управления для тали

Вам потрібна консультація
фахівця?

Зв'яжіться з нами по телефону
або заповніть форму нижче.    поля, відмічені * обов'язкові для заповнення