МПФ 2021 КЗПТО

Запрошуємо на XX Міжнародний промисловий форум!

З 16 по 19 листопада 2021 року в Києві проходитиме XX Міжнародний промисловий форум – найбільша щорічна виставка України, де планується представити новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної промисловості. Даний форум ще в 2005 році був сертифікований Всесвітньою Асоціацією виставкової індустрії (UFI), що свідчить про його відповідність світовим стандартам.

В рамках Міжнародного промислового форуму-2021 буде проводитися кілька спеціалізованих виставок за різними напрямками, в тому числі і «Підйомно-транспортне та складське обладнання».  Крім того, відбудуться науково-практичні конференції та семінари з ряду найбільш актуальних питань промислового розвитку та інноваційних технологій, а також презентації деяких підприємств, які є учасниками форуму.

У роботі форуму візьмуть участь провідні українські та зарубіжні промислові виробники; найбільші дистриб'ютори різноманітної промислової техніки; розробники; підприємства, що виробляють різну продукцію і надають послуги, котрі можуть бути корисні у виробничій діяльності великих компаній і заводів. Із року в рік форум доводить свою ефективність великою кількістю відвідувачів, зацікавлених в продукції компаній-учасників.

Синергія тематик, експозицій і ділових програм істотно збільшує можливості отримання нових знань, розширення кола потенційних замовників і корисних контактів для всіх сторін Міжнародного промислового форуму-2021. Усі учасники та гості отримають додаткові можливості розширити клієнтську базу за рахунок припливу нових відвідувачів, відвідати кілька найбільших галузевих заходів, узяти участь у різноманітних ділових програмах і конференціях, налагодити нові партнерські зв'язки в суміжних областях, купити потрібну продукцію на максимально вигідних для себе умовах.

XX МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПРОМЫШЛЕННЫЙ ФОРУМ - 2021

Звичайно ж, серед учасників форуму буде і Київський завод підіймально-транспортного обладнання. На стенді КЗПТО Ви можете зустрітися з нашими провідними фахівцями, щоб обговорити будь-які можливі технічні та комерційні питання. Крім того, тут на стенді Ви зможете наочно ознайомитися як із новітніми розробками нашого заводу, так і з продукцією наших іноземних партнерів, інтереси яких ми представляємо в Україні в якості офіційних дистриб'юторів.

Зокрема, на стенді КЗПТО демонструватимуться:

  • сучасний електричний мостовий опорний кран;
  • новітні моделі електроталей, в тому числі і зі зменшеною будівельною висотою;
  • різні варіанти струмопідводів для кранів і тельферів;
  • колісні блоки в більш сучасному виконанні;
  • модифікації монорейкових візків із більш зносостійкими колесами, здатними витримувати підвищені навантаження.

Запрошуємо всіх своїх друзів, партнерів та колег (кому цікава наша продукція) відвідати стенд КЗПТО на XX Міжнародному промисловому форумі. Ми будемо щиро раді бачити всіх Вас і сподіваємося, що відвідування даного заходу виявиться для Вас корисним і цікавим!

Форум працює: 16, 17, 18 листопада - з 10.00 до 18.00; 19 листопада - з 10.00 до 16.00.

При вході в будівлю, де буде проводитися форум, можна буквально протягом декількох хвилин зробити безкоштовний експрес-тест на коронавірус. Так що, не варто хвилюватися, якщо Ви не вакциновані і не маєте ковід-сертифіката!