КЗПТО официальный OEM партнер Schneider Electric

Київський завод ПТО став офіційним ОЕМ партнером компанії Schneider Electric

Київський завод ПТО став офіційним ОЕМ партнером компанії Schneider Electric. OEM (original equipment manufacturer - «оригінальний виробник обладнання») - компанія, яка виробляє готову продукцію під своїм брендом, застосовуючи деталі і компоненти оригінального походження.

Schneider Electric («Шнеде́р Електри́к») – велика французька енергомашинобудівна компанія, виробник обладнання для промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, підіймально-транспортного машинобудування та інших галузей промисловості. В Україні компанія представлена ​​комерційним відділом з власним логістичним центром, центром сервісної та інформаційної підтримки клієнтів, проектно-конструкторським бюро, авторизованим центром навчання і служби підтримки. Така високорозвинена інфраструктура підприємства дозволяє швидко і якісно реагувати на потреби клієнтів згідно їх запитам, від надання інформації та підготовки проекту, до післяпродажного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Schneider Electric КЗПТО

Київський завод ПТО є офіційним партнером Schneider Electric, і ця подія є важливим моментом у розвитку нашого заводу, адже протягом багатьох років ми успішно виробляємо вантажопідіймальні крани із застосуванням основних компонентів електроапаратури, перетворювачів частоти, контролерів та інших комплектуючих від компанії «Шнедер Електрик».

КЗПТО OEM партнер Schneider Electric

Запропоновані нами рішення допомагають клієнтам керувати підіймально-транспортним обладнанням найбільш безпечним, надійним, ефективним і екологічним чином. Технології, програми та послуги на базі обладнання Schneider Electric вже сьогодні дозволили підприємствам України істотно поліпшити управління крановим обладнанням і підвищити ступінь автоматизації підіймально-транспортних операцій в своїй діяльності. Ми уважно вивчаємо технічні побажання своїх замовників, і готові запропонувати найкраще технічне рішення, застосовуючи світовий досвід наших партнерів Schneider Electric.