XX Международный промышленный форум

Про участь КЗПТО в роботі XX Міжнародного промислового форуму

З 16 по 19 листопада 2021 року в Києві в будівлі Міжнародного виставкового центру пройшла найбільша щорічна виставка України - XX Міжнародний промисловий форум, де були представлені новітні досягнення провідних вітчизняних і зарубіжних підприємств у галузі промисловості.

Усупереч усім обмеженням, пов'язаним із тим, що столиця України в цей період входила в так звану «червону» зону карантину, Міжнародний промисловий форум-2021 пройшов досить успішно. Незважаючи на ускладнені через локдаун умови її проведення, значимість проекту не знизилася, а навпаки – навіть зросла, що обумовлено зниженням кількості подібних виставкових заходів як у нас у країні, так і за кордоном.

Організатори форуму (ТОВ «Міжнародний виставковий центр») підготували багато цікавих форматів для успішної роботи і спілкування, та зробили при цьому все можливе, щоб даний захід пройшов із максимальною користю і для експонентів, і для відвідувачів. По суті справи, даний форум, котрий регулярно проводиться протягом багатьох років, став традиційним майданчиком для зустрічей виробників і споживачів різної промислової продукції, а також розробників і постачальників передових технологій, обладнання та послуг у сфері промисловості.

Представлені на виставці найсучасніші вироби і технології для машинобудівного комплексу, багатьох інших галузей промисловості, логістики та оптової торгівлі, а також інноваційне обладнання та інжинірингові рішення показали свою затребуваність серед українських і зарубіжних фахівців. Кращі досягнення і тенденції були відображені на стендах головних тематичних розділів, серед яких помітно виділялася експозиція нашого заводу, представлена в рамках тематичної виставки «Підйомно-транспортне та складське обладнання».

Треба відмітити, що Київський завод ПТО представлений на своєму стенді як виробник і офіційний партнер міжнародної компанії PODEM AD. Ті відвідувачі, хто недостатньо добре знайомий із продукцією КЗПТО та його партнерів, мав змогу отримали вичерпні консультації наших фахівців.

Співробітники Київського заводу підйомно-транспортного обладнання, котрі працювали на даному форумі, провели безліч зустрічей із новими і потенційними клієнтами, а також із нашими постійними замовниками. Варто відзначити, що серед відвідувачів стенду КЗПТО було досить багато представників компаній із Західної України, а також наукові співробітники, викладачі і студенти технічних вузів. Співробітників підприємств, які вже купували наші вантажопідіймальні крани, особливо цікавили перспективи розвитку нашого заводу, можливості замовлення найсучасніших кранів, які  використовують у своїй роботі новітні інноваційні технології.

«За період проведення даного форуму ми отримали багато відгуків, заявок і пропозицій, значна частина з яких вже пішла в роботу, - зазначив Генеральний директор ТОВ «Київський завод ПТО» Олексій Севастьянов. - Із давніми партнерами ми обговорили актуальні питання співпраці та його перспективи. Ми зафіксували побажання наших нинішніх і майбутніх партнерів щодо нашої продукції. Ми впевнені, що всі домовленості, досягнуті за ці чотири дні, в майбутньому будуть успішно реалізовані».

Фотогалерея