Київський завод ПТО та Schneider Electric навчання

Київський завод ПТО та Schneider Electric продовжують спільні зусилля в напрямку навчання та впровадження інноваційних рішень для вантажопідіймальних кранів

Представники компанії ТОВ «Київський завод ПТО» успішно пройшли чергове навчання за програмою «Перетворювачі частоти Altivar Process 930 та Altivar Machine 320». Протягом періоду з 7 по 15 червня 2023 року наші спеціалісти, спільно з компанією Schneider Electric - провідним світовим експертом в галузі електротехніки, актуалізували та систематизували свої знання з використання перетворювачів частоти.

Учасники навчання ознайомилися з різними темами, включаючи апаратні та програмні можливості перетворювачів частоти серії ATV320 та серії ATV930, основні принципи вибору перетворювачів частоти та захисту обладнання, налагодження функцій та роботу з програмним забезпеченням SoMove. Також була акцентована увага на комунікаційних можливостях та кібербезпеці при керуванні перетворювачами частоти.

Під час навчання були актуалізовані та систематизовані такі теми:

  • Апаратні та програмні можливості перетворювачів частоти (ПЧ) серії ATV320 та серії ATV930;
  • Основні принципи вибору ПЧ та захисту обладнання від гармонік та проблем електромагнітної сумісності;
  • Налагодження інтегрованих функцій, індикація несправностей ПЧ;
  • Робота з програмним забезпеченням SoMove для налагодження ATV320, ATV930 за допомогою ПК;
  • Комунікаційні можливості та кібербезпека при керуванні ATV320 та ATV930.

Після завершення курсу навчання, наші фахівці отримали сертифікати, які підтверджують їхні глибокі знання та професійну компетентність. Це щоденна робота для нашої команди, оскільки ми постійно підтверджуємо свою експертизу.

Співпраця з Schneider Electric дозволяє нам досягати нових вершин в ефективності, надійності та безпеці вантажопідіймальних кранів. За допомогою передових технологій ми готові задовольнити потреби наших клієнтів та підтримувати найвищі стандарти в нашій галузі.

Київський завод ПТО, у співпраці зі світовими лідерами, об'єднує зусилля для створення ефективної та надійної роботи вантажопідіймальних кранів! Приєднуйтеся до нашого експертного колективу, де поєднуються передові технології та інженерний досвід для досягнення найкращих результатів в розробці сучасних вантажопідіймальних технологічних рішень.