Киевский завод ПТО на XVII Международном промышленном форуме

Київський завод ПТО на XVII Міжнародному промисловому форумі

У період з 20 по 23 листопада 2018 року відбувся щорічний Міжнародний промисловий форум, який вийшов набагато більш масштабним у порівнянні з торішнім таким же заходом, що свідчить про помітне пожвавлення промислового ринку і в цілому всієї економіки України.
На форумі були широко представлені компанії, що виробляють різне вантажопідйомне обладнання, в тому числі і один з флагманів українського кранобудування - Київський завод ПТО.

На виставковому стенді нашого заводу був розміщений мостовий опорний кран вантажопідйомністю 1 тонна, який викликав особливий інтерес у безлічі відвідувачів. А також були продемонстрована електрична ланцюгова таль виробництва компанії Podem (Болгарія), макети мостових двобалкових, консольно-поворотних і легких козлових кранів.

Участь у виставці дозволило фахівцям КЗПТО ближче познайомитися з нашими нинішніми та майбутніми клієнтами, дізнатися їхні відгуки та додаткові побажання. Звичайно ж, все це буде ретельно проаналізовано і враховано в нашій подальшій роботі, що сприятиме подальшому успішному стратегічного розвитку Київського заводу ПТО.

Гостями нашого стенду були представники підприємств:

  • агропромислового комплексу;
  • машинобудівної галузі;
  • легкої промисловості;
  • деревообробної та целюлозно-паперової промисловості;
  • металургії.

Велика кількість відвідувачів на виставці наочно показало, що за 2018 рік впізнаваність, а також рівень довіри до нас і нашої продукції помітно зросли.

Дякуємо всім гостям за відвідання нашого стенду! Ми раді вітати всіх Вас в числі наших клієнтів і сподіваємося на довгострокове плідне співробітництво!