каталог основных компонентов однобалочных кранов Podem-2021

Новий каталог канатних талей PODEM-2021

PODEM AD на сьогоднішній день є найбільшим європейським виробником електричних канатних талей та кранових компонентів. За свою історію компанія відвантажила близько 2 млн. одиниць компонентів підйомного обладнання по всьому світу. Виробляючи канатні талі вже понад шістдесят років, торгова марка PODEM стала однією з найвідоміших у світі.

На заводі PODEM використовуються найсучасніші інноваційні технології та промислове обладнання, що гарантують високу якість вироблених деталей та компонентів відповідно до правил Європейського Союзу. Власні конструкторські розробки оперативно інтегруються у виробництво, що дає змогу швидко реагувати на побажання клієнтів.

Досвідчена команда інженерів-конструкторів успішно працює над тим, щоб продукція PODEM повністю відповідала ринковим стандартам та потребам замовників. Весь колектив компанії працює над тим, щоб кінцеві споживачі отримували найнадійніші крани та комплектуючі за найкращою ціною. Крім того, завдяки надійній і перевіреній конструкції, продукція, що випускається, отримує додаткову безпеку, надійність і більш тривалі експлуатаційні цикли.

Podem Ukraine

Продукція PODEM відома у всьому світі як одна з найнадійніших у кранобудівній галузі. Варто зазначити, що підвищені вимоги до матеріалів та контролю якості, поряд із використанням сучасних технологій тестування, відіграють дуже важливу роль. Вся продукція проходить безліч внутрішніх випробувань перед упаковкою та відправкою до покупців.

Успішній безперебійній роботі PODEM також сприяє ретельний процес оцінки та відбору постачальників – це компанії з гарною репутаційною історією та відповідні сертифікати. Ретельний моніторинг та контакт із ними підтримує стабільність партнерських відносин та забезпечує краще розуміння технічних вимог.

Надійність, актуальність технологій, конкурентні ціни та постійний розвиток – ось за якими основними критеріями вибирає знаменита компанія PODEM своїх постачальників та дистриб'юторів. Приємно зазначити, що Київський завод підіймально-транспортного обладнання вже понад 10 років є єдиним офіційним партнером компанії PODEM AD в Україні.

Podem каталог

Хочемо проінформувати всіх наших замовників та партнерів про випуск оновленого каталогу канатних талей PODEM-2021. У новому каталозі наведено нові рішення, вказано стандартні типи талей, їх технічні параметри та експлуатаційні характеристики.

Впевнені, що з оновленим каталогом буде корисно ознайомитися проектним інститутам, відповідним технічним службам замовників і провідним спеціалістам, які займаються питаннями експлуатації кранового обладнання. Даний каталог опублікований на нашому сайті та доступний до завантаження.

Podem-Technical-Catalogue-2021

Каталог Podem 2021

Основні компоненти однобалкових кранів Podem 2021 EN