Киевский завод ПТО на выставке МПФ 2019

Про підсумки участі КЗПТО в роботі XVIII Міжнародного промислового форуму

У період з 19 по 22 листопада 2019 року в Києві проходив XVIII Міжнародний промисловий форум, який по праву вважається найбільшою промисловою виставкою України. На цей раз в роботі форуму взяли 356 учасників з 31 країни світу, які представили свою новітню продукцію і передові технології на площі 24 тис. м².

Виробники не тільки презентували свою продукцію і ідеї, а й мали чудову нагоду встановити контакти з споживачами і партнерами, обмінятися інноваційними досвідом з фахівцями і колегами з десятків провідних країн світу.

Міжнародний промисловий форум включав в себе спеціалізовані промислові виставки в області підйомно-транспортної та складської техніки, металообробки, машинобудування, безпеки виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони) і суміжних галузей, а також обширну програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій підприємств, які були учасниками даного ділового заходу. Активну участь в роботі форуму взяло наше підприємство - Київський завод підйомно-транспортного обладнання.

Наш стенд представляв можливості КЗПТО з виготовлення вантажопідйомного кранового обладнання, максимально адаптованого до основних вимог сучасного ринку. Відвідувачі нашого стенду могли зустрітися і обговорити технічні, і комерційні питання з провідними фахівцями Київського заводу ПТО, а також з представниками нашого офіційного партнера - знаменитого болгарського заводу Podem, який на форумі представляли директор з маркетингу Лачезар Камбуров і директор регіональних продажів Наталія Хвір.

Крім того, тут можна було наочно ознайомитися з продукцією нашого заводу і новітніми розробками у виробництві кранових компонентів Podem. Зокрема, на стенді демонструвалися:

  • сучасна конструкція мостового опорного крана, на якому було представлено кілька варіантів вантажопідйомних талів, в тому числі зі зменшеною і нормальною будівельною висотою;
  • нова розробка ланцюгового тельфера;
  • кілька варіантів струмопідводiв для кранів і талів - тролейні закритого типу і кабельні типу Festoon;
  • нові монорейкові візки з колесами, що витримують більш високе навантаження;
  • нові колісні блоки в більш сучасному виконанні.

В ході роботи форуму фахівцями нашого підприємства було проведено безліч зустрічей з представниками українських і зарубіжних компаній, які на даний момент або вже співпрацюють з нами, або є потенційними замовниками - на предмет поставки різних видів підйомно-транспортної техніки. Всього протягом 4-х днів експозицію КЗПТО відвідали сотні бізнесменів та керівників підприємств різних галузей, зацікавлених у співпраці.

Крім того, для делегації наших колег з Болгарії, Польщі, Білорусі, Литви та Естонії був організований візит на виробництво. Всі гості залишилися дуже задоволені організацією заходу і відзначили високий рівень розвитку нашої компанії: всіх вразила чистота і порядок, зрозумілість і чіткість організації технологічного процесу, а також практично повна відсутність додаткових простоїв між операційними циклами виробництва. Наші болгарські колеги з Podem впевнено заявили, що Київський завод ПТО за рівнем розвитку є компанією №-1 серед усіх їх світових партнерів.

Можна з упевненістю сказати, що на сьогодні КЗПТО - це лідер кранобудування в Україні і наш колектив впевнено рухається далі!