тельфер канатный

Виробникові паливних пелет поставлена канатна електроталь

Відомий український виробник паливних пелет придбав на Київському заводі ПТО  двошвидкісну електричну канатну таль типу МТ у вибухонебезпечному виконанні виробництва компанії Podem (Болгарія). Електроталь була необхідна Замовнику для обслуговування нової пресової установки на лінії по виробництву пеллет із соснової та дубової тріски.

Разом із таллю був також поставлений спеціальний комплект струмопідводу L=20 м типу Festoon, а також дистанційний пульт управління.

Основні характеристики електричної талі:

  • вантажопідйомність - 2 т;
  • швидкість підйому-опускання - 8/2 м/хв;
  • швидкість пересування візка - 20/5 м/хв;
  • група режиму роботи по ISO або ДЕСТ - А5 (середній).

Усе поставлене обладнання було доставлено на місце експлуатації та протягом декількох днів було змонтовано, після чого були проведені статичні та динамічні випробування. На заключному етапі представникам Замовника був переданий пакет необхідної технічної та дозвільної документації згідно з чинними Правилами з охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів.

На даний час таль успішно експлуатується в комплексі з новим пресом. Така модернізація дозволила виробникам твердопаливних палет істотно наростити їх випуск, що вельми позитивно позначиться на паливно-енергетичному ринку нашої країни.