монорельсовая канатная таль г/п 36,0т

Спеціальна монорельсова канатна таль в/п 36,0 т з радіусом повороту 3,0 м для роботи в складних умовах цементного виробництва

Успішно завершено постачання унікальної монорельсової канатної талі вантажопідйомністю 36,0 т. Таль була спроектована і виготовлена ​​для роботи в складних умовах цементного виробництва. Незважаючи на загальний габарит талі в довжину - 2800 мм і 2690 мм - будівельної висоти, вдалося реалізувати завдання пересування по криволінійному монорейковому шляху радіусом повороту 3,0 м. За рахунок застосування спеціальних візків пересування, механізм пересування талі вийшов компактним і зручним в монтажі і обслуговуванні.

Однією з вимог замовника було забезпечення строго вертикального підйому вантажу, що було реалізовано шляхом застосування нестандартної поліспастової системи 4/2 і спеціальної нарізки барабана для намотування каната.

Загальна вага талі склала 4900 кг. Потужність двигуна підйому - більше 30 кВт. Для забезпечення плавності виконання підйомних операцій на механізмах підйому і пересування талі встановлені частотні перетворювачі Schneider Electric.

Спосіб управління - дистанційний блок радіоуправління, з можливістю віддаленої роботи оператора.

Проект успішно реалізований завдяки накопиченому раніше досвіду, тому це вже третя поставка талів в розмірі М1000 в/п 40,0 т і 44,0 т.

Після виконання монтажних робіт на об'єкті Замовника були проведені статичні і динамічні випробування з вантажем, які підтвердили надійність поставленого обладнання.