Струмопідвід кабельний

Струмопідвід крана і його компонентів - важливий елемент в підборі комплектації кранового обладнання.

ТОВ "Київський завод ПТО" пропонує системи струмопідводу до рухливих механізмів: однобалочним і двухбалочним кранам, крановим візкам і талям в наступних виконаннях:

1. Кабельний струмопідвід на кабельних візках

В основі струмопідводу - струна (сталевий канат), талрепи і вузли натягу, кабельні візки. Кабельні візки оснащені роликом з підшипником для пересування по струні. Кабельний струмопідвід на кабельних візках є найпростішим і в той же час найбільш вигідним і часто вживаним способом електроживлення, де використовується легкий кабель і невеликі швидкості пересування. Оптимальне рішення для живлення кран-балок, талей, консольно-поворотних кранів з довжиною шляху до 25,0м.

2. Струмопiдводи типу Festoon на жорсткому профілі

Кабеленесуча система на жорсткому профілі призначена для підведення живильного кабелю для рухливих споживачів і керуючого сигналу до виконуючих механізмів. Можливі два виконання: для використання плоского і круглого кабелів різних перетинів.
Може бути організовано відведення керуючого сигналу від підвісного пульта управління з функцією переміщення пульта незалежно від виконуючого механізму (талі, кранового візка).

У вас є питання
до наших фахівців?

Зв'яжіться з нами зараз
і ми допоможемо знайти
правильне рішення.

Запит по обладнанню    поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

    Новини по темі

    Інша продукція