Лебідка електрична

ТОВ «Київський завод ПТО» виготовляє лебідки електричні різних типів. Електроприводні підйомно-транспортні пристрої призначені для підйому на висоту та горизонтального переміщення найрізноманітніших вантажів. Принцип роботи електролебідки полягає у застосуванні тягового зусилля від приводного барабана за допомогою каната чи ланцюга (іноді - іншого гнучкого елемента, наприклад, троса). Під час виконання робіт від оператора практично не потрібне докладання фізичних зусиль.

Лебідки електричного типу повсюдно використовуються у різних галузях промисловості, майстернях, складському господарстві, під час обслуговування електростанцій, а також на будівельних майданчиках, транспортно-логістичних комплексах та інших об'єктах. Зокрема, у суднобудуванні та морській галузі їх застосовують для підйому якорів, рятувальних засобів та інших вантажів на суднах та пірсах. Лебідки маневрові призначені для підтягування залізничних вагонів на вантажно-розвантажувальних складах, їх використовують також для переміщення вагонеток у шахтах, на гірничодобувних та інших подібних підприємствах.

Великим попитом електролебідки користуються у автомобілістів. Їх застосовують не тільки при ремонті (заміні) важких великогабаритних вузлів і агрегатів в автотранспортних засобах, але і при оффроуд-пригодах для витягування застряглих автомобілів чи квадроциклів. Крім того, за допомогою електричних лебідок можна вирішити безліч завдань різного роду, наприклад, викорчовувати і витягувати коріння дерев, пересувати важкі конструкції тощо.

Класифікація лебідок:

 1. За типом тягового органу – канатні чи ланцюгові. Тобто вони можуть бути оснащені як канатним сталевим тросом, так і ланковим ланцюгом. Найбільш затребуваними є канатні троси, оскільки вони вважаються більш надійними, зносостійкими та довговічними.
 2. За типом установки – стаціонарні чи переносні (мобільні). Стаціонарне обладнання кріпиться до стіни або на підлозі приміщення, де використовується.
 3. За способом дії - барабанні та важільні.
 4. За кількістю барабанів. Лебідки можуть бути одно-, дво- та багатобарабанними. Від кількості барабанів залежить їхнє тягове зусилля.

Перевагами лебідок є:

 • універсальність;
 • спрощення та автоматизація процесів;
 • збільшення продуктивність праці;
 • підвищення рівня безпеки праці;
 • компактність;
 • простота використання та обслуговування.

На КЗПТО Ви можете замовити стандартні електролебідки всіх типів із:

 • тяговим зусиллям – до 25 тонн;
 • канатоємністю – до 250 метрів.

Також ми готові виконати будь-яке Ваше спецзамовлення з любими можливими параметрами.

Комплектація електролебідок

Лебідки електричного типу виробництва Київського заводу ПТО складаються з наступних компонентів:

 • електродвигуна;
 • редуктора;
 • барабана;
 • гальм;
 • несучої рами;
 • електрообладнання.

Вам потрібна консультація
фахівця?

Зв'яжіться з нами по телефону
або заповніть форму нижче.  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

  Новини по темі

  Дивитись все

  За Вашим бажанням електричні лебідки можуть бути оснащені сучасною системою радіокерування.

  Усі лебідки виготовляються у повній відповідності до вимог «НПАОП 0.00-1.80-18 Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».

  У комплектації електричних лебідок ми застосовуємо лише високоякісні компоненти виробництва провідних світових лідерів у своїх галузях – це забезпечує високу надійність та довговічність нашого вантажопідйомного обладнання.

  Вся продукція КЗПТО відповідає вимогам європейських норм:

  • Machinery Directive 2006/42/EC (Директива 2006/42/ЄС щодо безпеки машин та обладнання)
  • DIN EN ISO12100: "Safety of machines. Basic terms, general principles of design" (Стандарт EN ISO 12100 Безпека машин та механізмів)
  • EN60204-1: "Safety of machines. Electrical equipment of machines" (EN 60204: Безпека машин. Електрообладнання машин)

  Фахівці Київського заводу ПТО забезпечують повний комплекс робіт від етапу проектування до введення електролебідок в експлуатацію та проведення сервісного обслуговування. Роботи з монтажу та пусконалагодження проводяться на підставі «Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки № 4114.12.32».

  У нас Ви можете купити електричну лебідку з відстрочкою платежу. Гнучка система оплати дозволить експлуатувати лебідку та виплачувати вартість за погодженим індивідуальним графіком.

  Ціна на електричну лебідку – досить помірна, формується залежно від її комплектації та робочих параметрів (згідно з Вашим технічним завданням). Для підбору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційної пропозиції просимо Вас заповнити опитувальний лист на виготовлення електролебідки або зв'язатися за вказаними на сайті телефонами.

  Інша продукція заводу