Підкрановий шлях

Підкранові шляхи призначені для встановлення кранів мостового типу.
ТОВ «Київський завод ПТО» виробляє та виконує монтаж підкранових шляхів згідно з вимогами НПАОП 0.00-1.01-07 «Правила пристрою та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів»:

Монтаж підкранових шляхів фахівцями ТОВ «Київський завод ПТО» включає наступні етапи:

 1. Попередня діагностика конструкцій опорних колон, прогонових ферм та фундаментів існуючого цеху. Діагностика проводиться спеціалізованою організацією із видачею офіційного висновку про стан конструкцій. У разі незадовільного стану конструкцій чи неможливості встановлення крана та підкранових шляхів на існуючі конструкції необхідно додатково монтувати кранову естакаду.
 2. Розробка проекту встановлення підкранових колій у форматі КМ. На даному етапі проектанти прораховують можливість встановлення підкранових колій та крана з прив'язкою до існуючих конструкцій. На підставі технічного завдання Замовника розробляється загальне габаритне креслення крана з розрахунком загальної маси та навантаження на колесо. Проводяться розрахунки та розробляється проект встановлення підкранових шляхів, який узгоджується та передається Замовнику у форматі КМ.
 3. Виготовлення металоконструкцій підкранових колій. Перед виготовленням проектний відділ розробляє креслення КМД у 2D та 3D форматі, що унеможливлює можливі «нестиковки» на монтажі. Виробництво підкранових колій та передмонтажна заготівля матеріалів скорочує час виконання робіт на об'єкті замовника.
 4. Доставка та монтаж підкранових шляхів. Доставка на об'єкт Замовника та монтажні роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами ТОВ «Київський завод ПТО» з дотриманням усіх вимог НД. Графік та умови виконання робіт узгоджуються із Замовником на попередньому етапі.
 5. Здача підкранових шляхів. Монтаж крана. Проведення випробувань. Після монтажу виконується нівелювання підкранових шляхів згідно з вимогами Додатка 2 НПАОП 0.00-1.01-07 «Правила пристрою та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів». Проводиться монтаж крана на підкранову колію. Після закінчення робіт проводяться статичні та динамічні випробування з видачею технічного звіту та актів приймання-передачі підкранових колій та крана в експлуатацію.

Фахівці ТОВ «Київський завод ПТО» забезпечують повний комплекс робіт з етапу проектування до введення підкранових колій та крана в експлуатацію.

Роботи з монтажу підкранових колій проводяться на підставі Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки №4114.12.32.

У нас Ви можете замовити кран із встановленням підкранового шляху з відстроченням платежу або в лізинг. Гнучка система оплати дозволить експлуатувати підкрановий шлях із краном та виплачувати вартість за погодженим індивідуальним графіком.

Вартість виготовлення та монтажу підкранової колії формується відповідно до Вашого технічного завдання. Для вибору оптимального технічного рішення та підготовки техніко-комерційної пропозиції просимо заповнити опитувальний лист.

Зв'яжіться з нами

У вас є питання
до наших фахівців?

Зв'яжіться з нами зараз
і ми допоможемо знайти
правильне рішення.

Запит по обладнанню  поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

  Новини по темі

  Інша продукція