Траверси

ТОВ «Київський завод ПТО» має можливість проектування, виготовлення, постачання і монтажу як типових траверс так і траверс спеціального виконання.

Траверса являє собою жорсткий строп у вигляді металевої конструкції (ферми або балки). Залежно від навантаження, сфери застосування і типу пристрою траверси поділяються на:

Лінійна траверса - призначена для підйому і пересування вантажу за допомогою вантажозахоплювальних пристроїв. Залежно від особливостей вантажу і від будівельної висоти траверси поділяють на два типи кріплення - за краї, а також за центральний елемент. Конструкцію і комплектацію можна додатково узгодити з замовником.

Т-подібна траверса - призначена для підйому вантажів різної складності, мають тільки 3 точки кріплення. При цьому навантаження вантажу розподілена нерівномірно.

Н-подібна траверса - призначена для підйому вантажів за 4 точки кріплення. Такий тип траверси використовується для підйому контейнера, труби, листової сталі, судна, складної будівельної конструкції і т.д.

Траверси спредери - призначені для підйому і переміщення вантажів великого розміру вантажопідйомністю від 1,6т до 32,0т. Як правило подібним чином переміщують і піднімають: контейнери, промислове обладнання, автотранспортні засоби і т. Д.

Більш детальну інформацію, а також ціну на траверсу Ви зможете отримати заповнивши опитувальний лист.

Зв'яжіться з нами

У вас є питання
до наших фахівців?

Зв'яжіться з нами зараз
і ми допоможемо знайти
правильне рішення.

Запит по обладнанню    поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

    Новини по темі

    Інша продукція