опорные краны

Виготовлено і змонтовано 2 мостових крана для заводу по виробництву виробів із пластику

Зовсім нещодавно в Україні був відкритий ще один сучасний завод. Основний напрямок діяльності нового підприємства - штучне і серійне виробництво пластикових виробів. Саме тут 2 нових опорних мостових крана Київського заводу ПТО будуть активно задіяні в технологічному процесі. Основне завдання встановлених на виробничих ділянках кранів - подача до верстатів матричних заготовок (прес-форм), а також габаритних важких верстатних вузлів і компонентів для заміни встановлених, які зносилися і вийшли з ладу.

Фахівцями Київського заводу ПТО був проведений ретельний аналіз призначення замовлених вантажопідіймальних кранів, конструкції будівлі, особливостей технологічного процесу та режиму роботи, після чого була розроблена проектно-технічна документація, включаючи габаритне креслення з усіма необхідними технічними характеристиками. Після погодження та затвердження проекту кранів Замовником, вони були виготовлені в найстисліші терміни.

Основні технічні параметри виготовлених мостових опорних кранів типу КМО-2,0-16,395-7,0-А3:

  • вантажопідйомність - 2,0 т;
  • проліт крана - 16,395 м;
  • висота підйому - 7,0 м.

Для можливості максимально точного позиціонування вантажу, плавного переміщення без видимих ривків і ударів, були застосовані частотні інвертори виробництва компанії Schneider Electric (Франція) з гальмівними резисторами, при цьому швидкість становить:

  • підйому вантажу - 0 ... 0,4 ... 4,0 м/хв;
  • пересування талі - 0 ... 10,0 ... 20,0 м/хв;
  • пересування крана - 0 ... 10,0 ... 40,0 м/хв.

Для комплектації кожного з кранів були використані: таль електрична канатна типу 2,0 МТ, кінцеві балки типу GO, а також приводна група типу МА/TP (все- виробництва болгарської компанії «Podem»). Прогоновий міст - власного виробництва, являє собою зварену балку коробчатого типу. Струмопідвід до талі - кабельний типу Festoon, струмопідвід до крана - тролеї закритого типу Mobilis (Франція).

Управління краном здійснюється за допомогою підвісного пульта з додатковою можливістю радіоуправління. Для забезпечення додаткової безпеки при роботі на кожен кран надано ключ-марка, встановлені кінцеві вимикачі підйому-опускання талі, а також пересування талі і крана.

Обидва крана пройшли контрольні складання і тестування на Київському заводі ПТО. Відвантаження кранового обладнання пройшло вже в зібраному вигляді, що суттєво прискорило процес монтажу на місці експлуатації. Після виконання монтажно-складальних робіт і пуско-налагодження були проведені всі необхідні статичні і динамічні випробування, які підтвердили надійність і високу якість встановленої кранової вантажопідйомної технікі.

Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю з нашим новим партнером! Бажаємо співробітникам нового заводу випускати якомога більше хороших і різних пластикових виробів!