Струмопідвід тролейний

Струмопідвід крана і його компонентів - важливий елемент в підборі комплектації кранового обладнання.

ТОВ "Київський завод ПТО" пропонує системи струмопідводу до рухливих механізмів: однобалочним і двухбалочним кранам, крановим візкам і талям в наступних виконаннях:

Тролейний струмопідвід закритого типу Mobilis Elite виробництва FELS (Франція)

В даний час тролейні струмопідведення закритого типу застосовуються практично на всіх промислових підприємствах Європи і провідних країн світу.
Тролейне струмопідведення (шинопроводи) розраховані на навантаження: 20А, 40А, 60А, 100А, 130А, 160А, 200А, 315А, 450А, 600А.
Система придатна для різних кліматичних виконань У1-У3, може експлуатуватися як усередині приміщення, так і на вулиці.
Завдяки модульній і легкій конструкції, монтаж і обслуговування можуть вироблятися без використання складного інструменту, лінійні елементи легко з'єднуються ключами, аксесуари кріпляться на засувках.
Кількість струмознімальних пристроїв обмежується тільки загальною потужністю лінії. Тому можлива запитка великої кількості споживачів з однієї лінії.
Тролейний струмопідвід Mobilis може бути змінений і адаптований під конкретний проект, у тому числі можливе виготовлення криволінійних ділянок, ділянок для сервісного обслуговування механізмів, а також поставка в пило- і вологозахищеному виконанні.

У вас є питання
до наших фахівців?

Зв'яжіться з нами зараз
і ми допоможемо знайти
правильне рішення.

Запит по обладнанню    поля, відмічені * обов'язкові для заповнення

    Новини по темі

    Інша продукція