мостовой однобалочный кран

Київський завод ПТО виготовив три мостових крани для найбільшого представника будівельної техніки в Україні

До нашої компанії звернувся найбільший представник європейського виробника в Україні, на дільниці сервісного обслуговування та ремонту вантажної та дорожньо-будівельної спецтехніки якого потребувалось сучасне кранове обладнання. Київський завод ПТО зміг задовольнити потреби замовника і виготовив два опорних однобалкових мостових крани з вантажопідйомністю 3,2 т. та один опорний однобалковий мостовий кран з ванатжопідйомністю 10,0 т.

Ознайомившись з побажаннями замовника виготовити крани зі зменшеними габаритами й наявних можливостей дільниць, фахівці КЗПТО запропонували однобалкове виконання мостових кранів, прогін яких дорівнює 10,96 метра, 16,95 метра та 16,80 метрів. Завдяки такому виконанню кранів зменшується їх власна вага та знижується навантаження на підкранові колії. На всі крани були встановлені прогонові мости коробчастої конструкції виробництва “Київський завод ПТО”. Кінцеві балки – від болгарського виробника “PodemCrane”. Висота підйому кранів сягає 5,50 метрів, 7,46 метра та 7,50 метрів відповідно.

Головним органом кранів, який відповідає за роботу з вантажем, було обрано електричний таль типу МТ від болгарського виробника “PodemCrane”, завдяки якому вантажопідйомність мостових кранів з висотою підйому 5,50 та 7,46 метра складає 3,2 т, а мостового крана з висотою підйому 7,50 метрів – 10,0 т. Електричний таль типу МТ має мінімальну будівельну висоту, що задовольняє потребу замовника у зменшених габаритах кранового обладнання. Також цей тип талі гарантує безперебійну роботу та легкість в обслуговуванні.

На всі вузли пересування і підйомів було встановлено частотні перетворювачі від французької компанії “Schneider Electric”, завдяки яким можливо регулювати швидкість пересування візка від 0,0 до 20,0 м/хв, швидкість підйому-опускання вантажу – від 0,0 до 4,0 м/хв, а швидкість пересування крана – від 0,0 до 40,0 м/хв.  Використання частотних приводів на всіх вузлах дозволяє контролювати точність позиціювання вантажу, збільшує ресурс ходових частин кранів та електропускової апаратури. Електрообладнання крана має ступінь захисту IP54, що дозволяє менше турбуватись про умови на виробничій дільниці.

ТОВ “Київський завод ПТО” є офіційним представником “PodemCrane” та “Schneider Electric”. Запропоновані нами рішення допоможуть замовнику керувати крановим обладнанням найбільш безпечним, надійним, ефективним і екологічним чином.

Основні технічні характеристики кранів:

МаркуванняКМО-3,2-10,962-5,5-А5КМО-3,2-16,95-7,46-А5КМО-10,0-16,8-7,5-А5
Вантажопідйомність3,2 т.3,2 т.10,0 т.
Висота підйому5,50 м.7,46 м.7,50 м.
Проліт крана10,96 м.16,95 м.16,80 м.
Швидкість підйому-опускання0,0 - 4,0 м/хв
Швидкість пересування візка0,0 - 20,0 м/хв
Швидкість пересування крана0,0 - 40,0 м/хв
Група режиму роботи по ISO ДСТУА5 (середній)

Комплектація поставленого кранового обладнання:

  • Талі канатні, тип МТ, мотор-редуктори пересування і підйому, кінцеві балки - виробництва компанії PodemCrane (Болгарія);
  • Пролітні мости - зварні балки коробчастої конструкції виробництва Київський завод ПТО (Україна);
  • Електрообладнання - Schneider Electric (Франція);
  • Термозахист двигунів підйому;
  • Кінцеві вимикачі - підйому-опускання, пересування крана, пересування таля;
  • Провідні пульти керування.

Монтаж кранового обладнання

Поставлені три опорні мостові крани були спроєктовані, виготовлені та змонтовані фахівцями КЗПТО. По закінченню монтажних робіт, наші спеціалісти провели контрольні випробування з вантажем на статичні та динамічні навантаження. По завершенню замовнику були видані технічні звіти про виконання монтажу кранів, а також паспортна і дозвільна документація для їх реєстрації в органах експертно-технічного нагляду.

Введення в експлуатацію даних мостових кранів на дільницях сервісного обслуговування Замовника дозволить пришвидшити виконання замовлень і мінімізувати простої вантажної та дорожньо-будівельної спецтехніки.

Фотогалерея