Смонтирован кран козловой однобалочный двухконсольный КК-10,0 г/п 10,0т

Змонтований кран козловий однобалочний двухконсольний

ТОВ «Київський завод ПТО» виготовив і поставив на адресу Флюсо-доломітного комбінату козловий двухконсольний кран вантажопідйомністю 10,0т типу КК-10,0-19,7(11,3+2х4,2)-7,3-А5.

Конструктив крана був розроблений конструкторами ТОВ "Київський завод ПТО" спільно з інженерно-конструкторським відділом Podem AD.

Для реалізації проекту були обрані стандартні кранові компоненти: таль канатна типу 53 MT 525 H10 V1 4/1 MED20 / 6,5 і кінцеві балки типу G з мотор-редуктора групою ТР-1 двохшвидкісного виконання.

Кріплення прогонової моста козлового крана вертикальне. Опорні ноги з'єднуються з перемичками кріплення моста з одного боку - жорстко, з протилежного - шарнірно. Дана конструкція забезпечує необхідну гнучкість конструкції.

Основні металоконструкції крана - коробчаті зварені балки. З огляду на технічне завдання Замовника і експлуатацію крана на вулиці - для зварювання пролітної балки (моста) крана і опорних ніг застосовувався листовий прокат сталі 09Г2С.

У комплектації електрообладнання козлового крана застосували компоненти Schneider Electric (Франція) зі ступенем захисту IP55.

Управління краном - з стаціонарної кабіни. Кабіна оператора обладнана обігрівачем і кондиціонером. Передбачено також дублюючі радіоуправління краном.

На крюкової підвісці встановлені кранові ваги, які забезпечують можливість зважування вантажу, що піднімається з точністю 5 кг.

Монтаж крана виконувався в умовах обмеженого простору з застосуванням ж / д крана на прилеглій ж / д гілці. Монтажні і пуско-налагоджувальні роботи були виконані фахівцями ТОВ "Київський завод ПТО" на підставі діючих Дозволів.