козловой легкий кран

На замовлення офіційного представника компанії Caterpillar в Україні виготовлений 5-тонний козловий кран

Колективом Київського заводу ПТО на замовлення підприємства, котре є офіційним представником компанії Caterpillar в Україні, був виготовлений, змонтований і введений в експлуатацію козловий кран, який був необхідний для сервісного обслуговування та ремонту різноманітної сільськогосподарської спецтехніки (тракторів, комбайнів, обприскувачів тощо).

Основні параметри крана козлового ККл-5,0-6,0-4,55-А1:

  • вантажопідйомність -5,0 т;
  • прогін крана - 6,0 м;
  • будівельна висота крана - не більше 5,45 м у крайньому верхньому положенні;
  • робоча висота підйому - 4,55 м;
  • швидкість підйому таля - 4,0/1,3 м/хв;
  • швидкість пересування таля - 14,0/3,0 м/хв.

В якості вантажопідйомного механізму на крані встановлено таль електричний ланцюговий моделі 5CLF виробництва компанії PodemCrane AD (Болгарія). Метод пересування крана - ручний (на колісному ходу), при цьому використовуються колеса поворотні з майданчиком і гальмом із поліуретановим покриттям.

Перед відвантаженням до Замовника кранове обладнання пройшло контрольну збірку та приймально-здавальні випробування на статичні та динамічні навантаження, після чого було доставлено на місце монтажу. На сьогоднішній день кран козловий успішно виконує всі наявні завдання, тим самим прискоривши та спростивши технологічний процес. Зокрема, кран використовується для демонтажу та монтажу двигунів, кабін, коліс та інших великогабаритних комплектуючих спецтехніки.

Фотогалерея