Допомога АТО

Лист вдячності колективу КЗПТО від волонтерів НВМКЦ «ГВКГ» та поранених бійців АТО

Генеральному директору ТОВ
«Київський завод ПТО»
Севастьянову О.О.

№ 2 від 12.09.2017 року

Щодо вдячності колективу КЗПТО від волонтерів НВМКЦ «ГВКГ» та поранених бійців АТО за допомогу у проектуванні інвалідного електричного сільськогосподарського візку

Шановний Олексію Олександровичу!

Пишуть Вам волонтери Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» та пораненні бійці АТО, яким Ви та Ваш колектив починаючи з кінця 2016 року надаєте допомогу у проектуванні інвалідної електричної сільськогосподарської теліжки з підйомником.

Цей візок дуже потрібен нашим бійцям з тяжкими ушкодженнями нижніх кінцівок, оскільки характер таких поранень майже назавжди робить неможливим повноцінну фізичну працю такого інваліда. Багато хто з хлопців пішов служити з сільської місцевості, де робота на землі є одним з основних видів праці. Багатьом з важкопоранених Держава надала земельні ділянки й по яким треба пересуватися, саджати, вносити добрива та збирати врожаї.

Здавалось би, що такі поранені солдати можуть отримувати значні суми грошових компенсацій й не працювати. Але це НЕ для наших хлопців! Молоді люди НЕ хочуть бути тягарем для своїх близьких! НЕ хочуть відчувати себе обмеженими в можливостях! Вони хочуть працювати разом з усіма, отримувати результат, відчувати радість нових перемог над собою та обставинами! Відчувати себе повними сил та надможливостей!

Й таку можливість та надію нашим інвалідам надає Київський завод підйомно-транспортного обладнання!!!

Дозвольте у цьому листі, Всім співробітникам КЗПТО висловити  глибоку вдячність за Ваше ставлення до прохання нам допомогти. Особливо хотілось би відмітити інженера-конструктора вашого підприємства Гуленка Антона Сергійовича. Він, незважаючи на значну завантаженість за своїми прямими обов’язками,  знайшов час та можливість надати нам дуже професійну допомогу у справі розробки вантажопідйомної та ходової частин нашої теліжки. Співпрацюючи з ним, як з представником КЗПТО, нас – волонтерів й поранених хлопців переповнювала гордість, що у нас в Україні є такі люди - професіонали своєї справи! До того ж, ці люді з таким сильним почуттям обов’язку та здатні на допомогу іншим! В нас росла впевненість, що завдяки таким підприємствам та людям, які там працюють наша країна зможе у найближчий час «встати на ноги»  нарешті нормально жити!!!