Консольно-поворотный кран 2т

Виготовлено консольно-поворотний кран для компанії з виробництва запчастин до сільгосптехніки

Фахівцями Київського заводу ПТО був спроектований і виготовлений великогабаритний консольно-поворотний кран для одного з українських підприємства, яке спеціалізується на виробництві запчастин до сільгосптехніки.

Основним завданням даного кранового обладнання є отримання заготівок із печі для термообробки металу. Максимальний розмір кошика, в якому розміщуються заготівки, становить не більше 4,5 метра; відповідно, крану необхідна висота підйому не більше 6,0 метрів.

Через досить високу температуру у районі розташування заготівок застосувати ручний механізм повороту було досить небезпечно. Тому був розроблений проект і виготовлений механічний вузол повороту консолі. Також особлива увага була приділена механізму управління, для зручності і безпеки оператора-кранівника був встановлений подвійний Festoon з можливістю окремої роботи підвісного пульта від талі.

У період проектування та виготовлення даного консольного крана Замовнику були надані всі необхідні розміри основи крана для правильного ​​його стикування з анкерами існуючого фундаменту.

Основні параметри консольного крана:

  • вантажопідйомність - 2,0 т;
  • виліт консолі - 6,5 м;
  • висота підйому - 6,0 м;
  • швидкість підйому вантажу - 4,0/1,3 м/хв;
  • швидкість пересування талі - 20,0 м/хв;
  • швидкість повороту консолі - 5 об/хв.

Як механізм підйому використовується таль електрична ланцюгова виробництва компанії Podem (Болгарія). Струмопідвід до талі - кабельний типу Festoon. Також для забезпечення додаткової безпеки встановлені кінцеві вимикачі підйому-опускання талі та кінцеві вимикачі пересування талі та крана.

Після виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт монтажна бригада у присутності представників Замовника провела статичні та динамічні випробування, котрі підтвердили надійність і безпеку нового кранового обладнання. Правильно оформлена технічна і роздільна документація допомогла безпроблемно отримати дозвіл на експлуатацію нового крана у державному наглядовому органі.