Помогай детям

Наш корпоративний проект – «Допомагай дітям»

ТОВ «Київський завод ПТО» продовжує діяльність у власному проекті «Допомогай дітям». Колеги, партнери, друзі – долучайтесь!

Ми дуже вдячні компанії «Київський завод підйомно-транспортного обладнання» за допомогу в порятунку здоров’я нашого сина.

Історія Матвія від батьків...

Наш син Матвій — це наша друга дитина. Під час вагітності на першому плановому дослідженні плоду лікарі нам повідомили приголомшливу новину, що у нашого синочка є складна вада серця “тетрада Фалло” і що можуть бути виявлені ще вади після народження.

Матвій народився доношеним на сороковому тижні вагітності. При огляді лікарі виявили ваду ока та ваду формування лобних кісток черепа “тригоноцефалія”.

Згодом в шість місяців Матвію була успішно проведена радикальна операція на серці в Києві в “Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії”. Після операції серце виконує своє призначення майже на сто відсотків. По причині вад у сина ми відвідували багатьох лікарів, які досліджували розвиток сина.

Коли Матвію виповнився 1 рік стало зрозуміло що є проблема з відставанням розумового розвитку. Після консультацій у різних лікарів — генетиків, кардіологів, неврологів, нейрохірургів — був зроблений висновок, що потрібно проводити ще одне оперативне втручання для виправлення лобної частини голови. Розмір голови був набагато менше норми, для мозку бракувало простору для росту. Відкладати не можна було щоб у дитини не було інвалідності і не розвивалися неврологічні проблеми. Такого типу операції в Україні дитячі хірурги не проводять з гарантуванням правильного результату.

Тому ми почали звертатися в університетські клініки Німеччини і Іспанії стосовно можливості проведення операції. Найкращою була пропозиція від німецької клініки “Шаріте” в місті Берлін. В рахунку вартість операції складала 25 270 євро. Потрібної суми ми не мали і почали шукати і просити благодійні фонди та небайдужих людей про матеріальну допомогу на проведення операції. Нажаль всі фонди обмежені і допомогти не змогли.

Допомогу запропонував директор «Київського заводу підйомно-транспортного обладнання» для скорішого проведення операції. Більшу частину коштів ми отримали від цієї компанії і вже 21 лютого 2017 року операція була успішно проведена в дитячій нейрохірургії клініки “Шаріте”.

Ми щиро вдячні директору Олексію Севастьянову та всім працівникам ТОВ «Київський завод ПТО» за небайдужість і проявлену турботу.

Тепер ми щасливі, наш син росте і дуже швидко розвивається.

Батьки, Михалевич Таня і Андрій