кран-балка опорная 5т

Встановлено рекорд: новий опорний кран виготовлений і змонтований всього за 14 днів!

Всього за два тижні був виготовлений і зданий «під ключ» 5-й за рахунком опорний електричний кран для одного з найбільших підприємств у Волинській області. Настільки стислі терміни стали можливими завдяки наявності на складі ТОВ «Київський завод ПТО» основного кранового набору виробництва компанії Podemcrane (Болгарія) для стандартної комплектації даного крана.

Варто зазначити, що для Замовника одним з ключових критеріїв був мінімально можливий термін поставки опорного мостового крана. І колектив нашого заводу не підвів! Успішно реалізувати таке побажання Замовника дозволив постійно збільшуючий на складі готової продукції асортимент основних кранових компонентів, включаючи талі канатні електричні, механізми пересування крана і опорні кінцеві балки.

Модель нового мостового однобалкового опорного крана - КМО-5,0-9,3-7,0-А5. Вантажопідйомність - 3,2 тонни. Струмопідведення до крана і електичної талі - типу Festoon (кабельні, з візками на жорсткому оцинкованому профілі). Для зручності кранівника пропонується два варіанти управління - за допомогою радіопульта і резервного кабельного пульта, який може бути вкрай необхідний в разі, якщо система радіоуправління вийде з ладу. Для запобігання навмисного або випадкового порушення правил експлуатації встановлені обмежувачі вантажопідйомності. Опорний кран розрахований на середній режим роботи - А5.

Інші основні параметри нового мостового опорного крана:

  • ширина прольоту - 9,3 м;
  • гранична висота підйому - 7,0 м;
  • швидкість підйому - 0 ... 4,0 м/хв;
  • швидкість пересування електроталі - 0 ... 20,0 м/хв;
  • швидкість пересування моста - 0 ... 30,0 / 10,0 м/хв;
  • поліспаст талі - 4/1.

Після завершення монтажних робіт по установці крана однобалкового електричного на місці його майбутньої експлуатації співробітниками нашого заводу ПТО був успішно проведений комплекс всіх необхідних контрольних випробувань з вантажами, виданий технічний звіт про виконання монтажу кранової установки, а також весь комплект супровідної технічної документації, необхідної для пред'явлення в органи Волинського експертно-технічного центру, де буде видано дозвіл на введення нового опорного крана в експлуатацію.