Кран мостовой опорный

Кран мостовий опорний для заводу з виробництва пакувального обладнання

Заводу з виробництва пакувального обладнання для нового складального цеху було поставлено і змонтовано кран мостовий опорний вантажопідйомністю 5,0т прольотом 27,0м з зменшеною будівельною висотою.

На початковому етапі переговорів Замовником було висунуто основна вимога - мінімальна будівельна висота мостового крана та висока якість обладнання.

Конструкторський відділ Київського заводу ПТО спільно з болгарськими колегами Podem AD розробив інжиніринг крана відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів», за яким був виготовлений міст крана КМО-5,0-26,075-7,0-А5 коробчатого типу. Висота прогонової моста крана склала Hмоста = 1150мм.

Для забезпечення мінімальної будівельної висоти крана було використано наступне обладнання:

- таль електрична зменшеною будівельною висоти г/п 5,0т типу 21МТ312Н7 V1 4/1 EK20 виробництва Podem AD, Болгарія з будівельною висотою від полки катання до зрізу гака 750мм;

- кінцеві балки G1 200-3700-V1 виробництва PodemCrane AD Болгарія.

Плавність ходу крана, пересування талі і підйому-опускання забезпечують частотні інвертори з гальмівними резисторами виробництва Schneider Electric (Франція). Живлення електротельфера забезпечує токопiдвод на металевому профілі типу Festoon, живлення крана вздовж усього шляху довжиною 60м тролейний токопiдвод типу Mobilis (Франція) з номінальним струмом 60А.

Виготовлення, поставка та монтаж крана були виконані протягом 45 календарних днів.