кран балка опорная

Новий опорний однобалковий кран для українського виробника сільгосптехніки

На одне з великих українських підприємств з виробництва сучасної сільгосптехніки, що є одним зі світових лідерів у цій галузі, Київським заводом ПТО був поставлений опорний однобалковий кран КМО-8,0-16,85-7,0-А5.

Основні параметри нового мостового крана:

  • вантажопідйомність - 8,0 т;
  • проліт крана - 16,85 м;
  • робоча висота підйому - 7,0 м;
  • швидкість підйому талі - 4,0 м / хв .;
  • швидкість пересування талі - 20,0 м / хв .;
  • швидкість пересування крана - номінальна 30,0 м / хв, знижена 10,0 м / хв.

Новий кран укомплектований електричною таллю і кінцевими балками типу GO, виготовленими провідним європейським виробником - компанією "Podem" (Болгарія). Прогоновий міст являє собою потужну зварену балку коробчатого типу виробництва КзПТО. Струмопідведення до крана і талі - кабельні, типу Festoon.

Кран-балка забезпечена обмежувачем вантажопідйомності, світловою та звуковою сигналізацією, кінцевими вимикачами пересування талі і крана, а також підйому-опуску талі. Управління цим вантажопідйомним механізмом здійснюється за допомогою підвісного радіопульта.

Даний кран вантажопідйомністю 8 т сконструйований і виготовлений в 30-денний термін згідно з технічним завданням Замовника і технічним умовам КЗПТО з виготовлення мостових однобалочних опорних кранів.

Перед відвантаженням кран пройшов контрольне складання на заводі, завдяки чому був змонтований, випробуваний і зданий в експлуатацію буквально протягом одного дня. Станом на сьогоднішній день він успішно виконує всі раніше заплановані потреби Замовника, тим самим значно прискорюючи технологічний процес всього виробництва.

Висока якість поставленого вантажопідйомного обладнання служить надійним фундаментом для розвитку в майбутньому взаємовигідних і довгострокових відносин між Замовником та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання.